Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 12 z 12 PrvníPrvní ... 2101112
Zobrazené výsledky: 166 až 172 z 172

Téma: Foceni pohybu - proc zrcadlovku a ne compact?

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Sep 2014
    Fotografií
    8

Ešte upresním, že každý nový foťák ma posunul niekam ďalej, pretože na každom som sa naučil niečo nové. Práve až tým, že som zistil jeho slabiny som si uvedomil, čo potrebujem aby som mohol postúpiť ďalej. Napríklad pred pár rokmi som zistil, že potrebujem niečo s kvalitným výstupom do slabého svetla a keď sa mi na tretí pokus podarilo kúpiť niečo s čím som bol spokojný, tak som zase zistil, že to neostrí dostatočne rýchlo na pohyblivé scény a netočí to kvalitné video. Ale to som predtým nevedel, až keď som vyriešil jednu vec a začal skúšať nové, tak som si uvedomil, čo a ako.

Takže moja skúsenosť je taká, že zbytočne neinvestuj do niečoho drahého, keďže zatiaľ ešte nemusíš vedieť, kam tvoja fotografická cesta povedie.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel Digimanie
    Registrace
    Dec 2015
    Fotografií
    7

Citace Původně odesláno od kolyy Zobrazit příspěvek
    Tak ja som bol nadšený z každého foťáku, čo som si kúpil. Ale po čase mi zvyčajne začali vadiť tie muchy, až som nakoniec dospel k názoru, že nutne potrebujem nový foťák
    Tenhle mechanismus od někud znám )) Že by to byla nějaká životní zákonitost či tak něco? Tak třeba to prolomím tentokrát

Takže moja skúsenosť je taká, že zbytočne neinvestuj do niečoho drahého, keďže zatiaľ ešte nemusíš vedieť, kam tvoja fotografická cesta povedie.
    To je rozumné a je to pravda. Hlavně se chci vyhnout vyhození peněz, abych si prostě zpětně neříkal, že jsem si mohl koupit o dve tridy horsi za polovic, poslouzil by mi stejne protoze tenhle stejne nefunguje, jak ma a navic bych se treba jeste vztekal s reklamaci.

Ešte upresním, že každý nový foťák ma posunul niekam ďalej, pretože na každom som sa naučil niečo nové
    Rozumím. Možná je to takto jediná logická cesta, která se prostě zkratkou vzít nedá.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006
    Fotografií
    61

D500 microadjustment určitě mít bude. Nebo už kabe kupuje něco jiného?

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele Sakini
    Registrace
    Jul 2012
    Fotografií
    56

Náhodou u D500 funkce doladění bude zajímavá, je to prý totiž automatické doladění které foťák provede s pomocí live view, bez potřeby nějakého plus mínus a zkoušení jestli už je to ok. Jsem zvědavý jestli to bude dobře fungovat, něco takového by měla mít každá zrcadlovka i po ty nejlevnější (a protiprachovou ochranu jako mají zrcadlovky Sigma).

Obyvatel Digimanie
    Registrace
    Dec 2015
    Fotografií
    7

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    D500 microadjustment určitě mít bude. Nebo už kabe kupuje něco jiného?
    Pochopil jsem výhody většího snímače. Takže nejspíš 2x D5 ať mám rovnou i záložní.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006
    Fotografií
    61

Citace Původně odesláno od Sakini Zobrazit příspěvek
    Náhodou u D500 funkce doladění bude zajímavá, je to prý totiž automatické doladění které foťák provede s pomocí live view, bez potřeby nějakého plus mínus a zkoušení jestli už je to ok. Jsem zvědavý jestli to bude dobře fungovat, něco takového by měla mít každá zrcadlovka i po ty nejlevnější (a protiprachovou ochranu jako mají zrcadlovky Sigma).
    To by nebylo na skodu .. ja jsem vsechny sve objektivy doladil touto metodou http://www.sulasula.com/cs/mikronastaveni-af/ a hlavne na 18-55 byl rozdil znatelny na prvni pohled ..

Obyvatel Digimanie
    Registrace
    Dec 2015
    Fotografií
    7

Pokud by se měl někdo zájem kouknout na nové D5 A D500
    http://www.megapixel.cz/prijdte-na-o...ikon-d5-a-d500

Strana 12 z 12 PrvníPrvní ... 2101112

Podobná témata

1. Pohyb, sport: "Rychlé" focení v pohybu