Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 140 z 202 PrvníPrvní ... 4090130138139140141142150190 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 2,086 až 2,100 z 3017

Téma: Foťák s 4K videom F1.0

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele jozkopower
    Registrace
    May 2011

Loskyn, Cejpatka, ja myslím, že ste si to už dostatočne vyštrngali, zahoďme nevraživosť, pozývam vás na pivko :
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: bez-nazvu-156-676x450.jpg 
Zobrazení: 46 
Velikost: 46.4 KB 
ID: 2487  
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel Digimanie
    Registrace
    Oct 2007
    Fotografií
    40

To je dobrý nápad! Jenom doufám, že se nezačnou dohadovat, které pivo je lepší!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2016

Jožko, ok :-), neboj, jsem v pohodě, nemám v sobě nějakou zášť.

Registrace
    May 2011

Reakcia Dolfiho, keď mu pobočník oznámil, že tretia ríša bude dovážať české pivo, poneváč je lepšie :
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: tumblr_llbvdlOy231qdppa6.gif 
Zobrazení: 53 
Velikost: 471.4 KB 
ID: 2488  

Obyvatel Digimanie
    Registrace
    Oct 2007
    Fotografií
    40

Tak Jožko Dolfimu na udobřenou vyřiď, že já mám místo piva raději víno a to ty dva Němce: Müllera a Thurgau !!

Registrace
    May 2011

Spoľahni sa, predsedo, Dolfi bude rád, keď už ho nemá nikto rád.

Prvé reálne skúsenosti z cenovej pecky FF Tamron :

Registrace
    May 2011

SSD Samsung sú veľmi obľúbené v PC na úpravu videa, dnes vyšli nové ovládače pre vyššiu radu diskov. Stará verzia 2.3. nová 3.0 :

http://www.samsung.com/semiconductor...ownload/tools/

Registrace
    May 2011

Panasonic GH5/GH5s, ohlásená aktualizácia firmware z pred troch týždňov na ruských stránkach je na spadnutie. Má byť vylepšený najslabší článok prístroja, teda AF v režime videa. No paráda, už aby to vyvesili....
Název: gh5.jpg 
Zobrazení: 54 
Velikost: 177.6 KB 
ID: 2489  

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2016

Citace Původně odesláno od Cejpatka Zobrazit příspěvek
    Jak vypadá ten doklad zasílaný mailem? Máš takový? Už jsi tam něco opravdu takto kupoval?
    Mám z toho sice divný pocit, ale na přání zde tedy dávám poslední doklad. Pokud je to problém a nemá to tu co dělat, tak nemám rozhodně nic proti smazání tohoto příspěvku.
Název: Pana 7-14.jpg 
Zobrazení: 74 
Velikost: 761.3 KB 
ID: 2491  

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Cejpatka
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    2

Díky!

Obyvatel Digimanie
    Registrace
    Dec 2015
    Fotografií
    7

Ja myslim, ze je to jasne.
    Fototechniku v HK nakupuji a maji s tim vyborne zkusenosti povetsinou lide neschopni rozlisit realitu od snu. Tedy takovi, co si ony nakupy spise vysnili, nekde o nich cetli pripadne jsou silne nerozvazni a maji neksutecne stesti. Proste typicti internetovi odbornici, kteri vse znaji, vse videli a vsude byli. V realu toho vsak vetsinu znaji leda tak ze sveho PC. nejinak je tomu i zde, spousta blabolu a nesmyslu at uz o fototechnice ci o danich nebo clech. realne povedomi nulove, ale" usta" obrovska.
    Jakmile je polozena nejaka otazka, na kterou se nehodi odpovidat, hned se to cele zaplive nesmysly, odbockami, osobnimi utoky ci deklaraci pratelstvi pomoci smajliku a radobyvtipnych obrazku. Na otazky, ktere se nam nehodi se proste neodpovida, prece neukazme, co jsme za pitomce.
    Ale mate recht, je treba se vratit k plodne odnorne debate treba na to mile tema proc chtit po portretnim objektivu rohovou ostrost .... to jste taky nejak "omylem nedoresili" ...

Obyvatel Digimanie
    Registrace
    Dec 2015
    Fotografií
    7

Citace Původně odesláno od Cejpatka Zobrazit příspěvek
    Díky!
    Jsem koukal na ten link na web toho pana profesionálního fotografa a napadlo mě, jestli není možné, že ty objektivy z HK nějak jakože ze zásady špatně ostří.........

---------
    A doklad zasilany emailem - jaky to ma vyznam? To nedavaji ani platny doklad do toho baliku? To se mi nechce verit, ze se fakt najde nekdo, kdo takhle nakupuje )) A ze prej maji pozitivni zakaznicke recenze ...asi zemru .... no to je nejviiic!!!!!

Snazil jsem se prizpusobit urovni nekterych zdejsich prispevku, tak pevne verim, ze se mi to dari a ze sem uz naporad zapadnu....

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Sep 2014
    Fotografií
    8

Citace Původně odesláno od jozkopower Zobrazit příspěvek
    Prvé reálne skúsenosti z cenovej pecky FF Tamron :
    Ten AF vo videu vyzerá vskutku sľubne.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2016

Citace Původně odesláno od Kabe Zobrazit příspěvek
    Ale mate recht, je treba se vratit k plodne odnorne debate treba na to mile tema proc chtit po portretnim objektivu rohovou ostrost .... to jste taky nejak "omylem nedoresili" ...
    Takže to ohnisko se smí používat jen na portréty. Tak to je opravdu odborná rada. Ke zbytku se nemá ani smysl vyjadřovat.

Citace Původně odesláno od Kabe Zobrazit příspěvek
    O muj zdravotni stav nemusis mit strach, resim to pravidelne se svym psychiatrem.
    Bylo lépe, kdyby ses zaměřil na něco jiného, než je toto fórum.

Obyvatel Digimanie
    Registrace
    Dec 2015
    Fotografií
    7

Citace Původně odesláno od Loskyn Zobrazit příspěvek
    Takže to ohnisko se smí používat jen na portréty. Tak to je opravdu odborná rada. Ke zbytku se nemá ani smysl vyjadřovat.
    To někdo tvrdil?
    Nebo to tvrdíš ty?
    Nebo ti tam chybí otazník?
    A proč by to měla být odborná rada, původně to byla otázka a ode mne nyní připomenutí onoho tématu.
    Otázka byla: "proč řešíš rohovou ostrost u portrétního objektivu" , položil ti ji kolyy.

Jinak si strašně zábavný, kopírovat zde názory uživatelů a recenzentů z internetu a formulovat je jako něco, co prostě víš .... to je fakt počteníčko ty tvé výplody od foto po daně a clo .... chudák někdo, kdo těm blábolům uvěří.

Citace Původně odesláno od Loskyn Zobrazit příspěvek
    Bylo lépe, kdyby ses zaměřil na něco jiného, než je toto fórum.
    To fakt nejde, ja jim proste ziju. Takovej Dikobraz zadarmo.