Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 177 z 177 PrvníPrvní ... 77127167175176177
Zobrazené výsledky: 2,641 až 2,648 z 2648

Téma: Foťák s 4K videom F1.0

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2016

Cejpatko, na toho ,,Radka" jsem Ti už jasně odpovídal, tak se s tím už do mě laskavě nenavážej. A jinak z toho, co tu máš za fotky bych neřekl, že bys měl komukoliv něco kritizovat.

https://www.digimanie.cz/galerie/sho...ageuser=274777

Kolyy, nech toho už. Zřejmě ani neznáš pravý význam slova zarputilý.

http://lidovyslovnik.cz/index.php?dotaz=zarputil%FD

A řekl bych, že v Tvém případě je umíněnost slabé slovo.
    Mlžil jsi tu více než dost, a nejednou to byly lži, tak nevím co hájíš. Jasně jsi psal, že už na to téma nebudeme diskutovat, tak co to pořád vytahuješ. Mimo jsi sám, stačí si to tu pročíst. Dej s tím už pokoj a nech tu prostor pro další diskuze, jistě o dost přínosnější pro ostatní.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Cejpatka
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    2

Radku "Loskyne" pořád lepší vlastní mizerné fotky, než stahovat cizí a vydávat je za vlastní. A ještě nepřiznat barvu.... Máš-li tedy lepší, tak šup sem s odkazem na tu "Leicu". Jinak jsi jen za zbabělce, který nemá co radit jiným, o čem se zde bude diskutovat.

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Sep 2014
    Fotografií
    8

Loskyn: opäť ma obviňuješ z klamstva, bez akéhokoľvek konkretizovania. Zrejme chceš mať posledné slovo, pri ktorom si ešte do spoludiskutéra naposledy kopneš. Ja s Tebou nechcem ďalej diskutovať, ale nemôžem nechať bez povšimnutia takéto podpásové obvinenia, ktoré nemajú s témou nič spoločné. Žiadam Ťa preto, aby si už ďalej nereagoval.

Pre ostatných (bránim sa, aby bolo zrejmé ako tento človek prekrúca a manipuluje) - nikdy som netvrdil, že Leica sa na vývoji vôbec nijako nepodieľa. Hovoril som, že je možné, že tam nejaké know-how dávajú, ale že o rozsahu nie sú spoľahlivé informácie ("Leica tomu prepožičiava produktové meno a možno nejaké know-how naviac, ale to nikto presne nevie.", viď. strana 170). To stále platí. Tvrdil som a stále tvrdím, že podľa všetkých informácií Leica tieto objektívy nevyvíja, t.j. tieto produkty neplánuje a ani nezastrešuje ich vývoj, čo je evidentne vec Panasonicu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2016

Lžeš znovu. To nejsou podpásovky, jen nazývám věci pravým jménem. Už jsem to zde jasně několikrát ukázal, že jsi lhal.

Citace Původně odesláno od kolyy Zobrazit příspěvek
    Leica tomu prepožičiava produktové meno a možno nejaké know-how naviac, ale to nikto presne nevie. Panasonic proste používa pre prémiovú radu svojich objektívov označenie "Leica"
    Nepropůjčuje tomu jméno, jedná se o optiku Leica, kterou vyvíjí Leica! Ta dává Panasonicu podklady pro výrobu a v jejich továrně to rovněž, jak jsem o tom zde už psal, Panasonic vyvíjí. A navíc, slovo Leica v žádném případě neznamená označení modelové řady, ale je to skutečně optika Leica vyráběná pod licencí Panasonikem.

Citace Původně odesláno od kolyy Zobrazit příspěvek
    Ja nemám nič popletené, to Ty príliš nechápeš čo ten názov znamená. "Panasonic" - výrobca. "Leica DG"- rada objektívov. Panasonic má ešte okrem toho rady "Lumix G" a "Lumix X".
    Isteže je nápis "Leica" vpredu na objektíve, to je to hlavné. A to je samozrejme jediné, čo to má naisto spoločné s Leicou. Z boku je veľký nápis "LUMIX" a zospodu "Made in Japan Panasonic"
    Hrozná pýcha… To jsou lži. Leica DG není označení modelové řady, ale označení optiky Leica vyráběné pod licencí Panasonikem, jak je vidět v té oficiální zprávě. A na jejímž vývoji se společnost Leica hluboce podílí, což evidentně mírně řečeno zamlžuješ a ještě ani neznáš správné označení modelových řad, které jsem zde pro opravu dával. A další Tvé nesmyslné texty, které zde snad už nemusím znovu dávat. Kdo chce, tak si to tu pročte, tak se tu nesnaž nadále mlžit. Poslední slovo Ti je k ničemu, když to co jsi uvedl tu má každý na očích.

---------- Doplněno v 13:42 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 13:40 ----------

Citace Původně odesláno od Cejpatka Zobrazit příspěvek
    Radku "Loskyne" pořád lepší vlastní mizerné fotky, než stahovat cizí a vydávat je za vlastní. A ještě nepřiznat barvu.... Máš-li tedy lepší, tak šup sem s odkazem na tu "Leicu". Jinak jsi jen za zbabělce, který nemá co radit jiným, o čem se zde bude diskutovat.
    Vůbec nechápu, když jsme nyní spolu o ničem nediskutovali, proč mě tu z ničeho nic atakuješ a za někoho vydáváš a ještě se mě snažíš očerňovat. Zjevně cítíš nějakou zášť z minulých diskuzí, tak tu na mě kydáš špínu. Nikdy bych si nedovolil kritizovat něčí fotky a pokládám to za dost velkou neomalenost, když to někdo dělá. Takže když chceš někomu kritizovat práci, tak s tím běž rýpat jinam. Jen jsem Tě upozornil, že na takovou kritiku bys měl mít fotky jiné úrovně, ale nemám zájem vést diskuze s někým, kdo bezdůvodně vyvolává konflikty a porušuje pravidla fóra.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Cejpatka
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    2

Jediný, kdo tady lže a napadá jiné, je Radek "Loskyn". Kolly to určitě není. Jestli si někdo myslí, že když si koupí "Leicu" od Panáku nebo Huawei, tak tím pak získá něco "lepšího", s "hlubokým" podílem Leica na vývoji, tak prosím, má na tento názor právo, ale nemusí hned vztekle útočit na kdekoho s jiným názorem.

A za tím, že je Loskyn Radek Kopp alias pavlinaH z digiarena.cz, si stojím - viz odkazy. Stačí si všimnout těch naprosto shodných expozičních hodnot z té jeho "skvělé teorie" ... MFT 1/100, f 1,4, ISO 400, APS 1/100, f 2 ISO 800 a FF 1/100, f 2,8 1600

PavlinaH 18. 11. 2017 http://forum.digiarena.e15.cz/viewto...902&p=11745301

Loskyn a jeho příspěvek zde https://www.digimanie.cz/forum/showt...7298#post47298

Citace Radka Koppa v článku P.Staňka https://www.patrikstanek.cz/5-mesicu...a-thajsko.html

Proč to vytahuji? Ať zde víme, s kým máme tu čest. Od cizích fotek na webu P.Koppa vydávaných za jeho je jen kousek k nervózním reakcím a útokům na oponenty zde.

Nováček
    Registrace
    Mar 2018

Cejpatka- Good job!, trefa do cierneho a ja ze koho mi tento uzivatel pripomina . Ten clovek si stale "mele" svoje a jeho MFT je nadovsetko...

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Citace Původně odesláno od Loskyn Zobrazit příspěvek
    Hrozná pýcha… To jsou lži. Leica DG není označení modelové řady, ale označení optiky Leica vyráběné pod licencí Panasonikem, jak je vidět v té oficiální zprávě.
    Vtip je v tom, že v té oficiální zprávě se ale nic takového nepíše. Leica ti neřekla vůbec nic. To, že se hluboce podílí, v podstatě nic neříká. Hluboce se podílí v jaké rovině? Že jim jen hluboce kibicují do toho, že to nemá nějaké jimi stanovené parametry, nebo to hluboce vyvíjí v Německu a pošlou výsledek do Japonska? Nic takového ti neřekli a ani nenaznačili. Naprosto diplomatická odpověď. Dokonce ti tam napsali "I can not give you any details about the development of these lenses since they are internas." Tedy že ti neřeknou, co přesně ta Leica dělá. Znovu upozorňuji na "any details about the development of these lenses".

Jen si vykládáš tu odpověď tak, aby ti seděla do tvého názoru. Jenže Leica ti očividně odpověděla tak, že ti vlastně... neodpověděla. Já tam třeba vidím opak než ty, docela vyhýbavou odpověď, aby nemuseli přiznat, že na tom v podstatě nic nedělají. Neřekli, co dělají, jen, že dělají hluboce; chtějí zajistit nejlepší výsledky, ale neřekli, že je to díky jejich práci, protože totéž mohou zajistit tím, že Panasonicu nastaví jisté mantinely; ještě řekli, že ti nic neřeknou, protože to jsou interní informace. Nikde ti neřekli, že Leica je ta, kdo vyvíjí optiku. Nikde to tam není napsané. Dokonce napsali, že si to Panasonic vyrábí sám, ale neodpověděli na to, kdo to vyvíjí. Zatím jsi nepředložil žádný konkrétní důkaz, kde by bylo jasně napsáno, že Leica vyvíjí optiku pro Panasonic. Jen, že "hluboce" podílí v procesu, ale nevíš jak. Zatímco všechny oficiální indicie od Panasonicu (připomínám oficiální, žádné rumors) hovoří o tom, že to "hluboká" účast na vývoji jsou ty standardy a vyvíjí to Panasonic.

"The LX100 combines Leica's renowned optical technology and Panasonic's acclaimed digital technology to offer the best of both worlds." LX100 využívá optický návrh Leica Summilux. To ale neznamená, že Leica ten objektiv vyvíjela. Leica kdysi vyvinula objektivy řady Summilux, které se vyznačují určitým charakterem (nějakým typickým uspořádáním některých sekcí čoček). Takže je dost dobře možné, že Panasonic na jeho základě vyvinul nový objektiv, ale všechna ta "renowned optical technology" je jen v tom, že se začalo z jistého X let starého optického návrhu objektivů (uspořádání skupin čoček), který používá deset jiných Summiluxů. To, že si na základě jistého charakteru Summiluxu Leica vyvinula 10 různých objektivů řady Summilux opravdu neznamená, že pro Panasonic vyvinula i ten jedenáctý.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2016

Cejpatko, ty jsi na příkladu porovnání výstupu při stejné hloubce ostrosti tedy vydedukoval co, že ve všem lžu? Naprosto shodné expoziční hodnoty asi ne. Vždyť tam je v jednom příkladu u MFT ISO 400 a v tom druhém linku u MFT ISO 800.
    Je to snad něco tak ojedinělého, že to nikdo nezná, jak se mezi systémy přepočítávají clona, ISO a ohnisko a je to něco, co není pravdou? Zjevně s tím máš hodně velký problém to pochopit.
    Radek Kopp se opravdu nejmenuji, takže mě neoslovuj Radku.

Jediný, kdo tady lže a napadá jiné, je Radek "Loskyn". Kolly to určitě není.
    Ty napadáš mě zcela bezdůvodně, protože jsem s Tebou teď vůbec o ničem nediskutoval a snažíš se mě tu pomluvit. A co se diskuze s Kolyym týká, reagoval na nepravdivé informace a nazval věci tak, jak to vidím.
    A teď k tomu o čem byla diskuze. To je velmi laciné tvrzení, že lžu a Kolyy mluví pravdu a nic k tomu nedodat.

Jestli si někdo myslí, že když si koupí "Leicu" od Panáku nebo Huawei, tak tím pak získá něco "lepšího", s "hlubokým" podílem Leica na vývoji, tak prosím, má na tento názor právo, ale nemusí hned vztekle útočit na kdekoho s jiným názorem.
    Psal jsem snad něco takového. Co překrucuješ? Vždyť jsem o optice Huawei psal, že to není kdovíco a že je to ve srovnání s konkurencí docela slušné, nic o tom, že je to nejlepší. A nikde jsem ani netvrdil, že když si někdo koupi Panasonic Leica, že bude mít tak opticky dokonalý objektiv, jako vyrobený přímo od Leiky. Vždyť naopak, jsem uvedl, že samotné objektivy Leica vyráběné a vyvíjené přímo Leikou jsou opticky nejdokonalejší, a že tomu i odpovídá cena, která je několikanásobně vyšší, pochopitelně.

Uvedl jsem zcela pravdivé informace a dal zde také veškeré kontakty na Leiku, pro ověření si mého tvrzení přímo od oficiálního zdroje.

Takže nevím, proč bezdůvodně na mě útočíš. Jestli Ti jde o to vyvolat nějakou hádku, tak jsi na špatné adrese. Pokud se cítíš dotčený z nějaké naší diskuze, tak napiš, oč se jedná, ale neočerňuj mě tu bezdůvodně.

---------- Doplněno v 00:18 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 00:17 ----------

Citace Původně odesláno od Milan Šurkala Zobrazit příspěvek
    Vtip je v tom, že v té oficiální zprávě se ale nic takového nepíše. Leica ti neřekla vůbec nic.
    Už je dost pozdě, napíšu k tomu zítra, jak budu mít čas.

Strana 177 z 177 PrvníPrvní ... 77127167175176177