Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Živíte se fotografováním?

Petr S. (328)|12.7.2009 20:13
Živíte se fotografováním?

  • Ano, je to hlavní zdroj mé obživy
  • Ano, ale pracuji také i jinde
  • Ne, ale chtěl bych
  • Ne, ani mě to neláká
Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Digimanie v pravém sloupci.
Karlos5573 (269)|12.7.2009 21:06
Moc bych si to přál, občas je nějaká "zakázka" ale nejvíc je problém ten, že na to abych mohl se živit focením potřebuju první techniku. Zatím mi chybí ještě pár objektivů za desítky tisíc abych pak mohl fotit cokoliv (sportovní události, svatby, atd.... Ale jednou bych se tím rád živil.
Filcka (300)|12.7.2009 22:36
[QUOTE=Karlos5573;3062]Moc bych si to přál, občas je nějaká "zakázka" ale nejvíc je problém ten, že na to abych mohl se živit focením potřebuju první techniku. Zatím mi chybí ještě pár objektivů za desítky tisíc abych pak mohl fotit cokoliv (sportovní události, svatby, atd.... Ale jednou bych se tím rád živil.[/QUOTE]

Fotit svatby to musí být docela opruz, ne? :D :D :D

Focení mě neživí, zaplať pánbůh. Když se něco dělá jen pro peníze, jde svoboda tvorba brzy do háje...:p
Karlos5573 (269)|13.7.2009 09:46
[QUOTE=Filcka;3063]Fotit svatby to musí být docela opruz, ne? :D :D :D

Focení mě neživí, zaplať pánbůh. Když se něco dělá jen pro peníze, jde svoboda tvorba brzy do háje...:p[/QUOTE]

Byl jsem zhulený a to jakože fakt :-D Proto jsem psal to co jsem psal .. :-D jo svatby jsou nuda.
dkas (154)|13.7.2009 14:22
Jo, taky jsem už něco dělal za peníze, ale ještě mi je neposlali :angry Tak se snad taky dočkám. Pár svateb jsem už taky fotil, ale ne za peníze, nýbrž pro kamarády, rodinu... Když vidím potom fotky těch, co to fotí "profi", tak ty fotky jsou víceméně ty samý a to by mě pak asi už totálně nebavilo...
Milan Šurkala (3381)|13.7.2009 15:42
Kdyby to byla část mé obživy, nezlobil bych se :-) Ale být výhradně fotograf, to zas nee...