Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Výběr outdoorové kamery na léto 2016

BohumírPetira (6)|27.6.2016 14:50
Nazdarek všichni, chtěl bych tu nějak tak sepsat seznam outdoorových kamer, které byste doporučili na letošní léto. Prosím přídávejte sem svoje zkušenosti a další detaily.
Kikiris Kakabus (61)|27.6.2016 16:12
Nazdarek Bohouši,
no já ti nějak nevím, ty tady zadáš své pokyny, jak někde v kasárnách. Sepište mi rychle seznam
kamer na léto a šup sem i se zkušenostmi.Připadá ti to fér? Co tak napřed si něco sám o těch
kamerách zjistit na netu, udělat si alespoň nějakou prvotní představu a vybrat jeden,či dva
modely a pak tady přijít s konkrétními dotazy? Tak bych to alespoň udělal já. Jinak se ti omlouvám,
že ti nemohu poskytnout praktické rady k výběru outdoorové kamery, poněvadž natáčení videí
neholduji a tudíž tomu nerozumím:-). Ale snad se tu najde někdo, kdo ti fundovaně poradí.
Kabe (442)|28.6.2016 02:08
Tak já bych na léto 2016 určitě doporučil Cameru Obscuru.
Kikiris Kakabus (61)|28.6.2016 07:59
[QUOTE=Kabe;42419]Tak já bych na léto 2016 určitě doporučil Cameru Obscuru.[/QUOTE]

No to se opravdu ozval ten nejfundovanější...
BohumírPetira (6)|28.6.2016 13:10
Jedno lepší než druhý, tak fakt díky :) já jsem chtěl jen nějaký zkušenosti, toť vše :).
Kikiris Kakabus (61)|28.6.2016 14:19
[QUOTE=BohumírPetira;42428]Jedno lepší než druhý, tak fakt díky :) já jsem chtěl jen nějaký zkušenosti, toť vše :).[/QUOTE]

Vypadá to Bohouši, že tu opravdu nikdo nepoužívá outdoorové kamery.Majitelé fotoaparátu asi natáčí videosekvence
právě těmi foťáky.Podívej se třeba na Heureka.cz, tam je těch kamer přehršel, včetně poznatků jejich
uživatelů.
Kabe (442)|28.6.2016 14:49
[QUOTE=Kikiris Kakabus;42429]Vypadá to Bohouši, že tu opravdu nikdo nepoužívá outdoorové kamery.Majitelé fotoaparátu asi natáčí videosekvence
právě těmi foťáky.Podívej se třeba na Heureka.cz, tam je těch kamer přehršel, včetně poznatků jejich
uživatelů.[/QUOTE]
To máš recht Kakabusi, ono ostatně na foru se kamery používají dost blbě.