Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Můj pes se vyřádil na mojim fotoaparátu

gamasoxx (1)|19.9.2016 22:29
Zdarec všichni, není tomu ani tak 4 měsíce co jsem si koupil nový fotoaparát canon G9 X za 11 papírů a včera mi ho můj pes (štěně) rozkousal a to jsem ten fotoaparát položil na židli.. stačila chvilka nepozornosti a bylo to.
Fotoaparát vydal na poslední chvilku výkřik ale bohužel už pozdě. Fotoaparát jsem vytáhl z tlamy dokonce zaplej šlo dokonce normálně fotit akorát nešel zoom. Teď už samozřejmě nejde zapnout protože ten zoom se nehýbe píše to chybu objektivu nebo co.

Neporadil by mi někdo co s tím mám udělat aby jsem zprovoznil to vysouvání toho zoomu? Napadlo mě že by jsem to kleštěma zkusil nějak urovnat třeba.. ikdyž si myslim že by jsem to rozjebal ještě víc jak je. Co s takovím fotoaparátem dělat hodí se to třeba na nějaký náhradní díly aby jsem z toho měl alespoň nějaký peníze zpět? Díky za případné reakce.
145555555.png 777445.png
Milan Šurkala (3381)|19.9.2016 23:57
Tohle bez výměny celého modulu půjde opravit jen těžko (navíc je tam díra v objektivu, takže i kdyby se to narovnalo, obávám se, že to bude mít vliv na kvalitu fotek). A poněvadž ten modul je půlka fotoaparátu, nebude to ani trochu levné (a naopak, moc užitečného z toho nezbylo, možná tak displej a základní deska).
Petr Be. (211)|20.9.2016 17:23
Tohle už nikdo nespraví. Je konec.
Jen se podivuju nad tou cenou 11 000Kč. To není normální. Za to se dají sehnat dost jiné stroje. Nebo alespoň modernější modely, za méně...