Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Můj pes se vyřádil na mojim fotoaparátu

Nováček
    Registrace
    Sep 2016

Zdarec všichni, není tomu ani tak 4 měsíce co jsem si koupil nový fotoaparát canon G9 X za 11 papírů a včera mi ho můj pes (štěně) rozkousal a to jsem ten fotoaparát položil na židli.. stačila chvilka nepozornosti a bylo to.
    Fotoaparát vydal na poslední chvilku výkřik ale bohužel už pozdě. Fotoaparát jsem vytáhl z tlamy dokonce zaplej šlo dokonce normálně fotit akorát nešel zoom. Teď už samozřejmě nejde zapnout protože ten zoom se nehýbe píše to chybu objektivu nebo co.

Neporadil by mi někdo co s tím mám udělat aby jsem zprovoznil to vysouvání toho zoomu? Napadlo mě že by jsem to kleštěma zkusil nějak urovnat třeba.. ikdyž si myslim že by jsem to rozjebal ještě víc jak je. Co s takovím fotoaparátem dělat hodí se to třeba na nějaký náhradní díly aby jsem z toho měl alespoň nějaký peníze zpět? Díky za případné reakce.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 145555555.png 
Zobrazení: 98 
Velikost: 582.8 KB 
ID: 1926   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 777445.png 
Zobrazení: 67 
Velikost: 691.7 KB 
ID: 1927  
    Odpovídat lze po přihlášení

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Tohle bez výměny celého modulu půjde opravit jen těžko (navíc je tam díra v objektivu, takže i kdyby se to narovnalo, obávám se, že to bude mít vliv na kvalitu fotek). A poněvadž ten modul je půlka fotoaparátu, nebude to ani trochu levné (a naopak, moc užitečného z toho nezbylo, možná tak displej a základní deska).

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2015

Tohle už nikdo nespraví. Je konec.
    Jen se podivuju nad tou cenou 11 000Kč. To není normální. Za to se dají sehnat dost jiné stroje. Nebo alespoň modernější modely, za méně...

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-09-2016, 09:08