Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Kompakty: Canon PowerShot SX520 HS

Neregistrovaný (0)|15.5.2017 14:15
Tazatel: Šárka

Znění dotazu: Dobrý den,
obracím se na vás s prosbou o informaci.
Chtěla bych si zakoupit nový fotoaparát. Kamarádka vlastní Canon SX20 HS, který se mi v mnoha ohledech (kvalita snímků, jednoduchost ovládání, cena) velmi zamlouvá, jenže tento typ se již nevyrábí. Existuje vůbec vývojová řada tohoto aparátu? Pokud ano, můžete mi sdělit přesný název jeho nástupce? Mockrát děkuji! Hezký den všem! :-) Šárka
Netuším, jestli budu mít následně přístup k případným odpovědím. Uvítám jakákoliv doporučení i na e-mail: [email]top.shark.A@seznam.cz[/email]
Neregistrovaný (0)|15.5.2017 14:20
Tazatel: Šárka

Znění dotazu: Dobrý den,
obracím se na vás s prosbou o informaci.
Chtěla bych si zakoupit nový fotoaparát. Kamarádka vlastní Canon SX20 HS, který se mi v mnoha ohledech (kvalita snímků, jednoduchost ovládání, cena) velmi zamlouvá, jenže tento typ se již nevyrábí. Existuje vůbec vývojová řada tohoto aparátu? Pokud ano, můžete mi sdělit přesný název jeho nástupce? Mockrát děkuji! Hezký den všem! :-) Šárka
Netuším, jestli budu mít následně přístup k případným odpovědím. Uvítám jakákoliv doporučení i na e-mail: [email]top.shark.A@seznam.cz[/email]

---------- Doplněno v 13:20 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 13:15 ----------

Oprava překlepu - Opravuji název zn. dotazovaného fotoaparátu - digitální kompakt Canon PowerShot SX520 HS ...
Milan Šurkala (3381)|15.5.2017 16:01
Neregistrovaný (0)|15.5.2017 16:10
Milane, mockrát Vám děkuji!!! :-)