Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Kompakty: Canon PowerShot SX520 HS

Neregistrovaný

Tazatel: Šárka

Znění dotazu: Dobrý den,
    obracím se na vás s prosbou o informaci.
    Chtěla bych si zakoupit nový fotoaparát. Kamarádka vlastní Canon SX20 HS, který se mi v mnoha ohledech (kvalita snímků, jednoduchost ovládání, cena) velmi zamlouvá, jenže tento typ se již nevyrábí. Existuje vůbec vývojová řada tohoto aparátu? Pokud ano, můžete mi sdělit přesný název jeho nástupce? Mockrát děkuji! Hezký den všem! :-) Šárka
    Netuším, jestli budu mít následně přístup k případným odpovědím. Uvítám jakákoliv doporučení i na e-mail: top.shark.A@seznam.cz
    Odpovídat lze po přihlášení

Neregistrovaný

Tazatel: Šárka

Znění dotazu: Dobrý den,
    obracím se na vás s prosbou o informaci.
    Chtěla bych si zakoupit nový fotoaparát. Kamarádka vlastní Canon SX20 HS, který se mi v mnoha ohledech (kvalita snímků, jednoduchost ovládání, cena) velmi zamlouvá, jenže tento typ se již nevyrábí. Existuje vůbec vývojová řada tohoto aparátu? Pokud ano, můžete mi sdělit přesný název jeho nástupce? Mockrát děkuji! Hezký den všem! :-) Šárka
    Netuším, jestli budu mít následně přístup k případným odpovědím. Uvítám jakákoliv doporučení i na e-mail: top.shark.A@seznam.cz

---------- Doplněno v 13:20 ---------- Původní příspěvek byl napsán v 13:15 ----------

Oprava překlepu - Opravuji název zn. dotazovaného fotoaparátu - digitální kompakt Canon PowerShot SX520 HS ...

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Neregistrovaný

Milane, mockrát Vám děkuji!!! :-)

Podobná témata

1. Náhrada za Canon PowerShot SX50 HS