Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Zvuk Canon + Rode mic | Prosba o pomoc

Nováček
    Registrace
    Jun 2017

Ahoj, mám dotaz ohledně mojí zrcadlovky canon 700d. Z ničeho nic mi začlo blbnout nahrávání zvuku . Používám směrový mic rode, když dám přehrát záznam je pouze slyšet takové "chrčení" . Nic jsem nepřenastavoval ani jsem nic udělal s technikou ( všechno nosím ve fotobáglu, případně je to doma v teple a suchu ) . Divné na tom je i to, že když jsem chtěl to stejné udělat večer doma, tak byl zvuk uplně normální a v pohodě ...

Tady posílám odkaz na krátké video, kde je slyšet problém .
    https://youtu.be/oYkLEE7p2ZI

Díky moc za případné rady , za pár dnů jedu do zahraničí a nerad bych měl všechny záběry v háji kvůli špatnému zvuku .
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík Digimanie Avatar uživatele jozkopower
    Registrace
    May 2011

To sú typické pazvuky zlého dotyku/kontaktu, zvuk zo scény tam je, takže predzosilovač funguje. Treba vyskúšať interný mikro, ak je zvuk normálny, bude to kontakt na plošáku v prístroji, alebo konektor, kabel. Pri zázname by som skúsil jemne pohybovať konektorom i káblom.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Nová zrcadlovka prosba o radu
    Od pepacermak v sekci Zrcadlovky
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 19-12-2012, 17:54
  2. prosba o pomoc s výběrem fotoaparátu
    Od nibo v sekci Zrcadlovky
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 14-09-2010, 12:42
  3. zvuk zoom motorku canon SX1 (SX10, SX20)
    Od Boreck v sekci Fotoaparáty s EVF
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-08-2010, 11:59
  4. prosba o manual cz pdf canon eos 50d
    Od skobra1 v sekci Zrcadlovky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-11-2008, 23:34