Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Kompakty: Kompakt zoom do 5000

Neregistrovaný (0)|20.7.2017 14:27
Tazatel: Adam Kopečný

Znění dotazu: Zdravím,

zvažuji koupi mého prvního foťáku, cenově bych se chtěl vejít do 5000 maximálně. Narazil jsem na tyhle tři foťáky, které my vyhovují velkým optickým zoomem, ale hlavně tím, že se napájí baterkami, potřebuji totiž foťák třeba i na 5 dní bez elektřiny. Narazil jsem tedy na: Kodak AZ252, Sony Cyber-Shot DSC-H300, Nikon Coolpix L340. Děkuju za rady :)
Milan Šurkala (3381)|20.7.2017 18:09
[QUOTE=Neregistrovaný;45932]Tazatel: Adam Kopečný

Znění dotazu: Zdravím,

zvažuji koupi mého prvního foťáku, cenově bych se chtěl vejít do 5000 maximálně. Narazil jsem na tyhle tři foťáky, které my vyhovují velkým optickým zoomem, ale hlavně tím, že se napájí baterkami, potřebuji totiž foťák třeba i na 5 dní bez elektřiny. Narazil jsem tedy na: Kodak AZ252, Sony Cyber-Shot DSC-H300, Nikon Coolpix L340. Děkuju za rady :)[/QUOTE]

A není lepší koupit fotoaparát na akumulátor, který jde nabít powerbankou? Ta ten fotoaparát nabije i pětkrát. Osobně bych v takovém případě doporučoval Sony HX60, který je sice trochu přes limit, ale oproti těm výše zmíněným je to alespoň docela rozumný fotoaparát. Z těch tří nevím, každý má nějaké ty mouchy, s Kodakem pak vůbec nemám zkušenost.
Hanse (206)|20.7.2017 18:11
Edit - už neaktuální