Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Kompakty: Kompakt zoom do 5000

Neregistrovaný

Tazatel: Adam Kopečný

Znění dotazu: Zdravím,

zvažuji koupi mého prvního foťáku, cenově bych se chtěl vejít do 5000 maximálně. Narazil jsem na tyhle tři foťáky, které my vyhovují velkým optickým zoomem, ale hlavně tím, že se napájí baterkami, potřebuji totiž foťák třeba i na 5 dní bez elektřiny. Narazil jsem tedy na: Kodak AZ252, Sony Cyber-Shot DSC-H300, Nikon Coolpix L340. Děkuju za rady
    Odpovídat lze po přihlášení

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Tazatel: Adam Kopečný

Znění dotazu: Zdravím,

zvažuji koupi mého prvního foťáku, cenově bych se chtěl vejít do 5000 maximálně. Narazil jsem na tyhle tři foťáky, které my vyhovují velkým optickým zoomem, ale hlavně tím, že se napájí baterkami, potřebuji totiž foťák třeba i na 5 dní bez elektřiny. Narazil jsem tedy na: Kodak AZ252, Sony Cyber-Shot DSC-H300, Nikon Coolpix L340. Děkuju za rady
    A není lepší koupit fotoaparát na akumulátor, který jde nabít powerbankou? Ta ten fotoaparát nabije i pětkrát. Osobně bych v takovém případě doporučoval Sony HX60, který je sice trochu přes limit, ale oproti těm výše zmíněným je to alespoň docela rozumný fotoaparát. Z těch tří nevím, každý má nějaké ty mouchy, s Kodakem pak vůbec nemám zkušenost.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2015
    Fotografií
    3

Edit - už neaktuální

Podobná témata

1. Kompakty: Kompakt do 5000
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-09-2016, 07:30
  2. Kompakty: Kompakt 5000-10000 Kč
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 18-12-2015, 06:47
  3. Kompakty: Jaký je nejlepší kompakt do 5000?
    Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 02-12-2015, 19:23
  4. Kompakty: kompakt kolem 5000,-
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 29-01-2011, 18:20