Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 18 z 18

Téma: Kompakt na úrovni RX100

Nováček
    Registrace
    Aug 2015

Citace Původně odesláno od Kabe Zobrazit příspěvek
    je treba aby objekt, ktery posuzujete na levem okraji a pravem byl ve stejne vzdalenosti od Vas neboli kdyz nariklad fotite panelak, mel byste se k nemu postavit kolmo
    Jo chápu, neuvědomil jsem si to, když jsem to fotil a došlo mi to až doma když jsem to otevřel na monitoru. Zkusím ještě něco nafotit. Díky!

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Citace Původně odesláno od Voky0077 Zobrazit příspěvek
    Jo chápu, neuvědomil jsem si to, když jsem to fotil a došlo mi to až doma když jsem to otevřel na monitoru. Zkusím ještě něco nafotit. Díky!
    Tohle je OK, ta vzdálenost se příliš neliší, aby to vylezlo z hloubky ostrosti. Každopádně jsem se díval na ty fotky a přijde mi, že Váš objektiv je OK. Nijak dramatické rozdíly v ostrosti tam nevidím. Nedívejte se na takové jemné struktury, to s odšumováním může dopadnout všelijak, ale na ostrost ostrých a jasných věcí, kde bude dobře vidět, zda je to méně ostré nebo ne (např. rámy oken). A tam to o moc horší není, rozhodně nic, co by mělo vadit. Podle těchto fotografií gratuluji, máte slušný kus (nevím jak na dalších ohniskových vzdálenostech, ale na těchto bez větších problémů).

Nováček
    Registrace
    Aug 2015

Udělal jsem přes den ještě několik fotek a máte pravdu, že to vypadá dobře. Zřejmě mám víc štěstí než rozumu
    Děkuji za Vaše cenné rady a Váš čas!

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Stabilizátor pro RX100
    Od SamSet v sekci Stativy
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 05-07-2017, 10:15
  2. Reakcí: 90
    Poslední příspěvek: 22-12-2015, 22:24
  3. Sony RX100 III - úžasný kompakt
    Od jozkopower v sekci Kompakty
    Reakcí: 110