Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

zkušennost se servisem

subaru (19)|7.10.2009 18:57
Chci zde popsat svoji zkušennost se servisem, která mne velmi mile překvapila.
Před dvěma měsíci mi "odešel" 7 let starý Ixus V3.Displej přestal zobrazovat a šly přes něj bílé,černé a fialové pruhy.Chtěl jsem jej vyhodit ale pak jsem jej přeci jen odeslal do opravny v Praze na Vinohradské třídě.Neuvádím jméno opravny abych nebyl popotahován kvůli reklamě.Po cca 3 týdnech mi ze zmíněné opravny přišel nový Ixux 95 IS s vysvětlením, že Canon uznal poruchu na starém Ixusu jako neopravitelnou výrobní vadu a jako náhradu mi tedy posílá zdarma nový Ixus 95 IS s tím, že Ixus V3 se již dlouhá léta nevyrábí a toto je adekvátní náhrada.Vůbec jsem tomu nechtěl věřit a až teprve na tel. dotaz mi bylo sděleno, že to není žádná mýlka ani legrace, že Canon toto prostě dělá.Máte někdo podobnou zkušennost?Třeba nejen s Canonem ale i s jinou značkou.Začínám pošilhávat stále silněji po zrcadlovce a tohle je pro mne impuls, které značce dát při výběru přednost.
Milan Šurkala (3381)|7.10.2009 19:45
Pokud se nepletu, toto byl totální průšvih Canonu, obrovská série vadných přístrojů (čipů), prostě výrobní vada, jen mám dojem, že to bylo někdy kolem roku 2005 a ne 2003. A ano, Canon to z tohoto důvodu uznává i po záruce :-)