Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Kde nakupujete fotografickou techniku?

Petr S. (328)|16.10.2009 08:35
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Kde nakupujete fotografickou techniku?

Fotografickou techniku je dnes možné sehnat snad už opravdu všude - v kamenných obchodech, na internetu, ale dokonce třeba i v hypermarketech. Každý způsob nákupu má přitom své výhody i nevýhody a je právě na zákazníkovi, který z nich zvolí. Jaký ale preferujete právě vy? A co vaše zkušenosti? Ať už jsou jakékoliv - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Gagga (16)|16.10.2009 16:32
No, rozhodně ne na Pixmanii... :-D Mohla jsem odtud mít Canon G9, kdyby si dali říct... Místo toho mi ale poskytli dost času na to se rozmyslet, že vlastně chci svého Lumixe... :)) A nelituju. Sehnala jsem ho nakonec v normálním kamenném obchodě, takže stál o tisícovku víc než v eshopu, ale nešť. Stejně byl pořád levnější, než za jaké ceny se prodává dnes. No a příslušenství k němu (tzn. redukci a polarizační filtr) jsem sehnala před cca dvěma týdny od kohosi na Aukru - paráda, ušetřila jsem cca 500 korun. Škoda jen, že teď není počasí, při kterém by se s ním dalo fotit - je hanba vystrčit ven nos, natož foťák... :-D
FotoZemek (77)|17.10.2009 09:13
Heureka, tam mrknu na ceny a jeto
Milan Šurkala (3381)|17.10.2009 12:53
Zatím jsem moc té fotografické techniky nenakupoval. Protože je mi většinou půjčována :-), nemám ani tu potřebu si ji kupovat. Jinak preferuju nákupy na internetu co se týče přístrojů, kamenné obchody, co se týče paměťových karet nebo baterií a podobně.
Nazalogy (0)|17.10.2009 13:59
tak ja nakupuju u Oehling,AAron.Markofoto,Novafoto a ted uvažuju i o Ebay :)
RadekG (37)|17.10.2009 17:30
Mno já většinou nakupuju v eshopech Fotoškoda a Oehling. A v kamených obchodech jsem byl osobně jen ve Fotoškoda Makofoto a Oehling.
Neregistrovaný (0)|19.10.2009 09:56
internetovým obchodom neverím. radšej si priplatím a kúpim v kamennom. tovar, o ktorý mám záujem mi zatiaľ vždy zohnali. jednoducho to čo kúpim chcem najprv držať v ruke
Milan Šurkala (3381)|19.10.2009 12:03
Je dobré nakupovat v dobrých internetových obchodech, pak není proč nevěřit. Nakupoval jsem přes internet už tolik věcí, až hrůza :-) Dokonce i pitomé AA baterie do fotoaparátu, neboť jsem je mohl mít druhý den doma (tady v okolí už nešly sehnat, kdysi ano) a s poštovným a jedním DVD-RW mě to vyšlo ještě levněji, než když jsem tehdy ty baterie kupoval v kamenném obchodě. Každopádně např. fotoaparát je dobré si nejprve osahat na vlastní ruce a pak se rozhodnout, zda jej koupit přímo tam nebo někdy levněji z internetového obchodu (velká část kamenných obchodů má i svůj internetový obchod, kde je zboží někdy levnější).