Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Univerzální objektiv Sony E?

Nováček
    Registrace
    Oct 2018

Dobrý den, mám Sony A6300 se setovým objektivem 16-50mm ale chtěl bych se ještě poohlédnout po jiném objektivu. Nejlépe něco univerzálního, co by pokrylo všechny moje požadavky. Pořád se jenom rozhoduji a když na něco přijdu, tak se objeví zase jiný a já jsem v koncích. Chtěl bych něco na foceni a videa v přírodě, krajinu a občas portrét. Existuje nějaký, který pokryje vše? Je mi jasné, že nejlepší bude koupit si 3 objektivy a je klid ale já bych chtěl investovat strop 20 tisíc. Největší favorit je zatím Sony 18-105mm/f4. Dokáže někdo prosím poradit? Děkuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Sep 2014
    Fotografií
    8

Pokiaľ sú rozmery a váha podstatné, tak doporučím pozrieť sa na 18-135mm. Môj kus je pekne ostrý na stredných a dlhých ohniskách, na širokých to chce cloniť pre ostré rohy. Autofokus je bleskový a chod zoomu veľmi plynulý. Veľmi dobrá voľba pre foto aj video.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. univerzální stativ
    Od Hanse v sekci Stativy
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 03-06-2016, 21:44
  2. Univerzální kompakt do 10k
    Od still_wolf v sekci Kompakty
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 10-08-2015, 21:50
  3. jaký vybrat univerzální objektiv k Olympusu
    Od Kissofdark v sekci Objektivy