Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Chybějící Forum

Obyvatel Digimanie Avatar uživatele Begy_cz
    Registrace
    Sep 2013
    Fotografií
    48

Ahoj,
    už si to moc nepamatuju, jestli tam byl nebo ne ale....
    nezmizel z titulky www.digimanie.cz odkaz na forum? - nebo každopádně jsem ho tam nikde nenašel.

sem chodím díky tomu, že to mám v záložce. Nováček bude mít asi peška.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel Digimanie
    Registrace
    Dec 2015
    Fotografií
    7

No IMO o peška nejspíše jde, protože forum se bude nejspíše rušit.
    Stejně na něho "nikdo" nepřispívá.
    A když má někdo neodbytnou touhu psát nesmysly, napíše třeba článek nebo nějaký již napsaný okomentuje a to stačí.
    Lidé, co měli s fotografováním něco společného povětšinou nepřispívají(mnozí už ani nečtou) a plantalové, teoretici, lovci parametrů, snílci, překladatelé a přepisovači cizích textů to neutáhnou. Většina fotografujících lidí fotí hlavně díky vysoké dostupnosti relativně kvaitních fototechnologií v mobilech a většina z nich to bere čistě spotřebně čili forum věnující se digitální fotografii víceméně nepotřebují. Navíc asi ze stejného důvodu(prostě to není pro koho tvořit) úroveň přidávaného obsahu naprosto upadla.
    Administrace místo administrování diskutuje s diskutujícími o tom, jak administruje atd atd atd.
    Tady to podle mne prostě končí.
    Odpovídat lze po přihlášení