Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Nejvýznamnější fotografové - Chcete být jako oni?

Petr S. (328)|27.11.2009 08:58
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Nejvýznamnější fotografové - Chcete být jako oni?

V sobotu zemřeli v Praze hned dva velice významní fotografové. Jedním z nich byl i Ladislav Sitenský, který obdržel od prezidenta Klause medaili Za zásluhy o stát v oblasti kultury a umění. Chtěli byste dosáhnout stejných úspěchů jako takoví lidé? Chtěli byste být profesionálními fotografy? Ať už ve vašem životě tuto tužbu způsobilo cokoliv - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Milan Šurkala (3381)|28.11.2009 12:10
Takové ambice si zatím nedělám :-) Už jen proto, že mám různých jiných projektů ažaž a nevím, jak bych to všechno stíhal.
Neregistrovaný (0)|29.11.2009 09:56
nikdy som nemal ambíciu sa po niekom opičiť. som sám sebou aký som taký som. aj z chybami a aj z nejakými prednosťami. fotím pre svoje potešenie neživím sa tým, tak nepotrebujem si niečo dokazovať. hlavná vec, že sa moje fotky páčia mne a môjmu okoliu.
FotoZemek (77)|30.11.2009 09:41
patřím mezi ně, až na to, že tomu ostatní furt nechcou rozumět :):):)
HimiX (187)|29.12.2009 12:07
lol takovej nazor mam taky hehehehehehe