Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Co je pro vás u fototiskárny nejdůležitější?

Petr S. (328)|29.11.2009 21:33
Co je pro vás u fototiskárny nejdůležitější?

  • Pořizovací cena
  • Náklady na tisk
  • Značka výrobce
  • Nové funkce a technologie
  • Velký a přehledný LCD displej
  • Možnost tisku přímo z fotoaparátu nebo paměťových karet
Poznámka: Pro hlasování je anketa k dispozici na homepage magazínu Digimanie v pravém sloupci.
pamětník (36)|24.9.2010 22:00
Ćasová stabilita vytištěného obrázku u běžných snímků - používám termosublimační tiskárnu, u ostatních kvalita dosažena dobrou fototiskárnou. Používám zn. Canon. Domnívám ale, že se ve stále větší míře budou obrázky prezentovat formou projekce na digitálních přístrojích (rámečky, telefony. TV, PC, atd.). Při projekci jsou fotky většinou hezčí, než z některých tiskáren, nezabírají místo, dají se snadno přeposlat, atd.
arkij (95)|25.9.2010 19:56
Značka výrobce

Na fotky používám výhradně řadu let jen EPSON, postupně už ve čtyřech modelech.
stalak (162)|26.9.2010 20:22
dříve jsem tiskl opravdu hodně a tak náklady na tisk bylo moje velké 1. kritérium,potom značka;) dnes mi na nějaký ten dokument stačí úplně obyčejná tiskárna za pár šupů a i ta udělá třeba slušnější obal na DVD když potřebuji;)
Rellik (1136)|27.9.2010 18:03
Moje první fototiskárna byla HP. Bylo to někdy v letech +-2002 To sem si ještě fotoaparát půjčoval a tisk jedné fotky standardního rozměru 10x15 vycházel na 20kč! Tak sem raděj moc netiskl. Pak sem nějakou dobu tiskárnu raděj neměl :-) Nicméně jako další fototiskárna byl Canon IP2200. Tu sem měl ještě nedávno. Teď mám opět canona ale v multifunkčím provedení i se skenerem MP550. Na tomto už cena tisku relativně přijatelná a kvalita se dá srovnat s fotolabem.
Jinak co je pro mě důležité při výběru?? No asi cena tisku a to jestli má tiskárna oddělené inkoustové náplně. :)