Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Kompakt do 3500 Kč

PaJa111 (7)|4.12.2009 00:06
Zdravím, chtěl bych požádat o radu či doporučení ohledně koupi nového fotoaparátu. Měl by to být dárek pro rodiče, kteří fotí pouze o dovolené a při vyjímečných příležitostech, to znamená ojediněle. Ve fotoaparátech se ztrácím přesto jsem si již něco nastudoval a pročetl a vybral jsem si dva přístroje: Panasonic DMC-LS80 a Sony W210. Chtěl bych tedy poradit jaký přístroj zvolit popřípadě jestli je na trhu i jiný srovnatelný nebo lepší přístroj. Mockrát děkuji za rady a tipy.
Milan Šurkala (3381)|4.12.2009 00:53
Panasonic LS85 (ona se LS80 ještě prodává?)
kompaktik (8)|5.4.2010 11:10
Ahoj,
rád bych zakoupil nějaký kompakt (matce k narozeninám) kolem 3500Kč , je možné Vás prosím požádat o tip na nějaký model s dobrým poměrem kvalita/cena?
Fotáček bude na focení rodinných oslav,dovolenek...
Díky předem za případnou odpověd.
Petrbike (32)|5.4.2010 11:22
... nechci si sz tebe dělat legraci, ale všimni si, že tato stránka nevede jen dolů, ale určité informace jsou již i směrem nahoru ...
Milan Šurkala (3381)|5.4.2010 15:56
Dobrou volbou je napr. Samsung PL51, pripadne Panasonic FS62, ktery ma i stabilizaci. Oba maji na svou tridu slusnou kvalitu obrazu.
kompaktik (8)|5.4.2010 19:02
[quote=Petrbike;5437]... nechci si sz tebe dělat legraci, ale všimni si, že tato stránka nevede jen dolů, ale určité informace jsou již i směrem nahoru ...[/quote]

...nechci si z tebe dělat legraci ,ale směrem nahoru se řešil výběr ze dvou variant,píši snad já něco o výběru ze dvou variant....příště bud porad nebo netrapni ,díky moc. !
kompaktik (8)|5.4.2010 19:15
[quote=Milan Šurkala;5439]Dobrou volbou je napr. Samsung PL51, pripadne Panasonic FS62, ktery ma i stabilizaci. Oba maji na svou tridu slusnou kvalitu obrazu.[/quote]


Dobrý den,děkuji za tipy....Samsung PL51 zde má dobrou reputaci,možná až na tu stabilizaci.....kouknu ještě na ten Panasonic.Šlo mi o radu do aktuální nabídky "fotoaparátů",myslím si že se trh vyvíjí rychle a obměna modelů je pro mě jako laika těžko sledovatelná ,proto jsem směřoval dotaz sem k odborníkům.
Hlavně díky moc za Vaší reakci.
stalak (162)|5.4.2010 20:21
Já Samsung PL 51 mám a jsem s ním velmi spokojený.Stabilizace mi nijak nechybí,ono u 3krát zoomu to jde i bez ní ),mám vyzkoušeno a fotky jsou v pohodě,velmi dobrá světelnost(na nejširším ohnisku a na nejdelším dnes průměr),rychlost,+ je ovládací kolečko pro rychlejší nastavení fotoaparátu(nemusíš moc lovit v menu)displej je parádní.Negativa-delší dobíjecí čas cca 3-3,5 hodiny a nabíjení baterie přímo v přístroji.Jinak ale můžu jen doporučit,tímto foťáčkem chybu neuděláš,fotí fakt slušně a malinký i do kapsičky od košile.