Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Kompakty v retro stylu - ano či ne?

Petr S. (328)|4.12.2009 14:25
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Kompakty v retro stylu - ano či ne?

Na našem trhu je k dispozici již nějakou dobu několik fotoaparátů v tzv. retro stylu, které vypadají na dnešní dobu poměrně zvláštně - trošku staře, ale přitom skvěle. Používáte nějaký takový? A přemýšleli jste někdy o jeho koupi? Nebo snad dokonce vlastníte některý z "exotů", který se na české trhu již vůbec nedá sehnat? Vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Růženka (7)|4.12.2009 19:12
Rozhodně ano! Vlastním Panasonic LX3 a jsem nadmíru spokojen.
Mam ho jako "kapesní" vždy při sobě. Mam ještě dvě zrcadlovky D300 a D700 a ty se mi nechce furt tahat sebou. Dá se použít i na seriozní práci. Posledně jsem s nim nafotil rokovej koncert,včetně videa. Mam ho furt sebou a nemůže se mi stát, že bych si řek jako dřív: "Škoda,že teď nemam foťák sebou".
pavel_p (151)|5.12.2009 00:00
Proč ne, pokud je foťák zajímavý i jinými parametry a cenově není vyloženě mimo ...
Teda zrovna LX3 mi nějak retro nepřipadá.
Milan Šurkala (3381)|5.12.2009 12:51
[quote=pavel_p;4253]Proč ne, pokud je foťák zajímavý i jinými parametry a cenově není vyloženě mimo ...
Teda zrovna LX3 mi nějak retro nepřipadá.[/quote]

Nicméně z dnešní nabídky kompaktů moc přístrojů s více retro designem není. LX3 bych do retro kompaktů určitě svým vzhledem zařadil, připomíná takové menší Leicy.
Neregistrovaný (0)|7.12.2009 09:15
že není? tak co potom považujete že je Canon PowerShot E1. Nevím mě přijde velice retro. Nebo legendární Canon 7?
HimiX (187)|29.12.2009 19:14
LX3 urcite retro styl ma...

Jinak ano, retro styl se mi libi...