Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

panasonic FS7 nebo FS15

iva.ojoj (2)|8.12.2009 16:41
dobrý den, chtěla bych se zeptat, který z těchto dvou modelů je lepší. koukala jsem, že tady hodně propagujete FS7, zatímco s FS15 toho tu moc není. četla jsem aktualitu od pana Šurkaly, která ho vyloženě taky moc nevychvalovala(ikdyž ani moc nepotápěla)...tak nevím. chtěla bych něco do 5000kč a s Panasonicem mám zatím dobrou zkušenost. ale pokud je momentálně na trhu nějaká výrazně lepší konkurence, nejsem proti. děkuji moc za rady a názory
Milan Šurkala (3381)|8.12.2009 19:07
Výhodou modelu FS7 je trochu lepší světelnost objektivu (ale těžko soudit jaký bude průběh vůči FS15), každopádně má menší rozlišení, což je jen a jen dobře. Měl by tedy mít kvalitnější, méně zašuměné snímky. S FS15 ani FS7 ale nemám praktické zkušenosti, takže nemohu přesně hodnotit, jen dle papírových specifikací, osobních zkušeností s fotoaparáty Panasonic a toho, co jsem přečetl a viděl na jiných stránkách. Suma sumárum, vzhledem k ceně bych volil FS62/FS7, neboť cenový rozdíl dle mého názoru nevyváží trochu větší zoom u modelu FS15.
iva.ojoj (2)|8.12.2009 21:46
ona má ta FS7 ještě pár jiných výhod, ale třeba zas ta 15 má manuální nastavení bílé a ještě nějaký blbosti, což asi nejsou vlastnosti za 1000kč..to je fakt. Děkuji moc za rady!