Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: FZ28 problem s ovládáním.

Nováček
    Registrace
    Nov 2009
    Fotografií
    4

Dobrý den.
    Díky skvělým recenzím p. Milana Šurkali jsem se stal štastným majitelem FZ28.Krásná stříbrná.Tímto mu moc děkuji.
    Mám problem s nastavením priority času,clony i plně ručního nastavení.Po navolení otočným přepínačem se dole na displeji objeví čas,clona nebo obojí,ale nemohu hodnotu změnit.Při použití joistyku(šipky),jak je to popsáno v návodu tak pouze vyskakují předvolené funkce.Vlevo samospoušť,nahoru EV a dolů co tam je uživatelem předvoleno,doprava bez reakce.Předpokládám,že funkce ručního ovládání je na něco vázána.Ale vyzkoušel jsem lecos,ale bez výsledku.Vygoglit nelze prakticky nic.Stáhnul jsem i podrobný návod,ale ten to neřeší.
    Doufám,že se to zde již neřešilo,ale hledal jsem pečlivě,tak mě nebijte.
    Děkuji za pomoc.
    Odpovídat lze po přihlášení

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Pozor, neplést joystick a čtyřsměrný ovladač :-) Joystickem se myslí taková ta malá čouhající stříbrná věc (váleček) vedle displeje (nad joystickem je napsáno Q.MENU, pod ním je pak tlačítko DISPLAY). Je tedy nutno vychylovat nahoru a dolů tento "joystick".

Nováček
    Registrace
    Nov 2009
    Fotografií
    4

Asi vymyslím smajlíka pro obrovskou radost.To mě nemapadlo,já to jen mačkal,nevychyloval.Mám 6let oly c-740 a tam je to těmi šipkami.Má sice jen 3,2Mp alo proti tomuto krasavci šumí jako prase.

Komu čest tomu čest.Ještě jednou děkuji.

Podobná témata

1. Problém s bezdrátovým ovládáním blesku
    Od Dudgeon v sekci Blesky a osvětlení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-10-2014, 16:53
  2. Panasonic Lumix DMC-FZ28
    Od tomt v sekci Fotoaparáty s EVF
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 11-12-2011, 13:45
  3. Panasonic FZ28 vs FZ38
    Od pomaranc v sekci Kompakty