Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Jaké scény nejraději fotíte?

Petr S. (328)|18.12.2009 12:22
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Jaké scény nejraději fotíte?

Každý z nás fotografů je jiný a každý z nás preferuje jiný typ snímané scény. Fotíte raději krajinky, portréty oblíbených lidí nebo třeba něco úplně jiného? Podělte se s námi o vaše preference a vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Milan Šurkala (3381)|18.12.2009 12:46
Skoro všecko, ale nejméně asi lidi. Mám rád krajinky, různé detaily (no, řekněme "makro" v rámci možností kompaktů), abstrakce,... Obecně ale různé zajímavé prvky v přírodě, hlavně když je zajímavé světlo nebo jinak poutavá atmosféra.
michal.kolesa (10)|18.12.2009 16:02
Já bych nejraději fotitl ženy jak plavou v bazénu.
Petr S. (328)|19.12.2009 07:52
A co ti brání? :)
michal.kolesa (10)|19.12.2009 08:05
1) Neumím plavat a nepustí mě do bazénu
2) Nemám "podvodní" foťák
Filcka (300)|19.12.2009 10:46
Scény? Poslední dobou jenom ty obscénní... :D :D :D
zemekf (21)|20.12.2009 08:18
To co mám zaplaceno.
Pak takové ty ,,ukradené,, /tzn. než si toho všimnou, sou tam/
no a když mi s toho vyleze nějaká ta ,,zemkovina,,
Neregistrovaný (0)|20.12.2009 16:42
fotím hlavne prírodu. hra svetiel, rôzne oblaky a iné zaujímavosti z prírody. tiež mám rád makro. ak sa dočítam o nejakej zaujmavej technike fotenia, snažím sa ju odskúšať. z osôb fotím hlavne svojich dvoch vnukov.
stalak (162)|20.12.2009 20:46
Fotím vše,co jsem schopen mobilem vyfotit,mám ho pořád u sebe a tak je to zatím můj hlavní fotonástroj ;) rád fotím makro a přírodu,občas se mi připlete do cesty nějaká zajímavá budova a experiment si také rád vyzkouším,tak asi v tomto pořadí + další,když něco zaujme.Ještě přiznám,že se mi líbí noční snímky,na ty já ale mohu zapomenout,to je o jiné "technice" ;)