Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Pomoc s výběrem

refuno (2)|6.1.2010 18:14
Zdravím, chtěl bych poradit od zkušenějších jaky digitalni fotak by mi doporucily do 6000 Kč. Ja sám se v nich moc nevyznám,ale co bych asi od něj vyžadoval hlavně kvalitní fotky :-) jak za denního světla tak za tmy, krajin i interieru v macro režimu ale i normálně. Mám pár favoritů, kdybyste se mi k nim vyjadřily byl bych vděčnej popř. kdybyste doporučily nějaký jiný rád si nechám poradit. Díky dopředu...

Samsung-wb550
Samsung-st500
Olympus 7010 (Stylus)
Olympus Mju 7010
Olympus FE-3010
Nikon Coolpix S630
Milan Šurkala (3381)|6.1.2010 18:38
Olympus 7010 (Stylus) a Olympus Mju 7010 je jeden a tentýž fotoaparát, první název je pro USA, druhý je název pro Evropu. Vzhledem k tomu, jakou kategorii vybíráš, bych doporučil Panasonic TZ6, Fuji F70EXR, Canon SX120 IS. Olympusům bych se vyhnul díky vysokému rozlišení spojenému s nízkou kvalitou obrazu, FE-3010 nemá ani stabilizaci. Samsung WB550 není špatný, ale kvalita snímků a ovládání není úplně nejlepší, ST500 je už o něco zajímavější, ten se mi líbil. U Nikonu se mi moc nelíbí dlouhý začátek (malý úhel záběru), ale podobně je na tom i mnou doporučovaný Canon. Být tebou, tak si vyberu jeden z těch tří fotoaparátů, které jsem psal.
refuno (2)|6.1.2010 18:48
Děkuju podivám se na ně. Pak dám vědet jak jsem se rozhodl a nebo se ještě na něco zeptám.