Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Můj fucking život

specnatz (2)|18.1.2010 23:44
Zajímalo by mě zda by někdo z vás chtěl žít můj život. Bydlím sám v panelákovém bytě, nemám žádné kamarády, přátele, chodím jenom do práce kde se se mnou nikdo nebaví. Trpím těžkou sociální fobií, kterou léčím už přes deset let, ale přes to všechno se můj stav jen zhoršuje. Už mám problémy i zajít do krámu. Absolvoval jsem několik terapií i na dlouhodobém pobytu, ale několik psychiatrů mi na rovinu řeklo, že se z toho nedostanu. Už nemám moc sílu na takový život. Poslední dobou se mezi lidmi hrozně klepu a je to asi dost vidět. Co by jste na mém místě dělali vy?
Boreck (11)|19.1.2010 01:54
Člověče, nevzdávej to. Vím z vlastní zkušenosti, že psychika je dost zapeklitá věc, ale musíš se na ten život naučit dívat i z té lepší stránky a hlavně chtít. Když člověk nechce, žádný doktor ani lék mu nepomůže. Nauč se relaxovat. Najdi si třeba nějaký koníček, při kterém se čas od času dostaneš do kontaktu s lidmi podobných zájmů. Při navazování kontaktů nijak nespěchej, zkoušej stylem -půjde, nepůjde a snaž se zvolna o progres. Nezbavíš se toho ze dne na den, ale když má člověk vůli a pomalu to zkouší, dokáže nakonec když ne úplně, tak aspoň částečně nad svojí psychikou vyzrát, naučí se s ní lépe žít...Vzdát to můžeš vždycky, ale pamatuj, že žiješ jenom jednou...
busy (782)|19.1.2010 06:37
Jasne, nevzdavaj to. Su ludia ktori su na tom este horsie. Mam znamu ktorej pol roka po svadbe zomrel manzel, zostala sama s malym dietatom na krku, z bytu kde byvali musela odist, nema kde byvat, nema ani z coho zit, peniaze co dostava od statu ledva stacia na dieta (a skoro kazdy jej teraz nadava ze naco si to dieta robila ked takto dopadla) ... ty mas kde byvat, chodis do prace, mas z coho zit. A to je dobry zaklad pre to, aby si sa mohol venovat napriklad nejakym zaujmom. A ked uz si napisal sem na digimaniu, tak jednym z takych peknych zaujmov je fotenie - mozes fotit prirodu, zvieratka, mesto, ludi na ulici (tych ludi pre istotu radsej s vecsim zoomom a z dialky) a mozes potom vystavit najlepsie fotky sem do fotogalerie digimanie. Dalsou moznostou su rozne, dnes tak velmi moderne internetove socialne siete - tam si nejakych kamaratov (kamaratky) urcite najdes.
Filcka (300)|19.1.2010 22:08
[quote=specnatz;4559]ale několik psychiatrů mi na rovinu řeklo, že se z toho nedostanu[/quote]

Řekl bych, že pěkně kecáš. BTW, tohle už začíná konkurovat Bravíčku...
busy (782)|21.1.2010 08:54
[quote=Filcka;4571]Řekl bych, že pěkně kecáš. BTW, tohle už začíná konkurovat Bravíčku...[/quote]

Ocuj, Filcko, a nie je to nahodou tak, ze to len ty si si urobil prdel ?
Filcka (300)|21.1.2010 19:13
[quote=busy;4583]Ocuj, Filcko, a nie je to nahodou tak, ze to len ty si si urobil prdel ?[/quote]

Pocuj, buzi, nejsi tak trochu paranoidní?

Koukej pravidelně na tohle, prý to pomáhá...
¨¨




specnatz (2)|25.1.2010 18:08
A tyhle magoři by mě měli vyléčit. Aspoň vydíte jaké má člověk jako já možnosti.
piter (146)|2.2.2010 05:46
nie, nechcel by som zit tvoj zivot.
Hlinski (1)|2.6.2010 15:42
Kuk, Svoboda a Muk!
bublich (7)|2.6.2010 22:06
9mm Luger,45 ACP
MarkoSVK (11)|9.6.2010 14:28
Všimol si si že teraz s ludmi komunikuješ?
Georgez (6)|22.6.2010 14:14
Tak tydle videa pusobi hodne rozpacite. Pokud je to mineno vazne pak je to k popukani, pokud to ma byt vtip pak je to slaby.
chalupník (85)|19.3.2011 11:31
Asi by to chtělo hledat jiné lékaře. Možná i léčitele.
Tchutcho (186)|19.3.2011 20:56
Nic ve zlým,ale měl by jsi spíš za všecko poděkovat svým rodičům.Přeber si to,jak chceš.
Hupp (225)|19.3.2011 22:57
Btw. Bydlet sám v panelákovém bytě opravdu nemusí být nic moc, ale třeba když mi bylo asi kolem 18let a někdy i potom, co bych za to tenkrát dal bydlet sám v jakémkoli bytě a dělat si, co bych chtěl. Málokdo má předem vyšlapanou cestičku (což je vlastně dobře) a jak už tady někdo radil, najít si zájmy, nelitovat sám sebe a hlavu vzhůru!