Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Který z těchto: PowerShot SX200 IS, Cyber-Shot DSC-WX1, Lumix DMC-ZX1, Lumix DMC-TZ7

barboš (12)|30.1.2010 11:14
Ahoj,
vím že témat "poraďte který" a "je tento dobrý" je tu plno. Co člověk to názor a každý má oblíbenou svou značku na kterou nedá dopustit, ale rád bych s tématem poraďte přidal.
Na focení všeho možného mám zrcadlovku, ale chtěl bych nějaký doplňkový. Proč sebou pořád tahat těžkou tašku s nádobíčkem.
Chtěl bych něco rychlého na momentky ale i kvalitní fotky z interiéru. Vlastně spíše ta kvalita fotek je rozhodující. Je mi jasné že každý z nich má toto a druhý zase ono. Není pro mě rozhodující jestli manuál nebo automatika.
Vybral jsem si:
Canon PowerShot SX200 IS
Sony Cyber-Shot DSC-WX1
Panasonic Lumix DMC-ZX1
Panasonic Lumix DMC-TZ7
Pokud máte s nimi zkušenosti a nebo třeba i s nějakým jiným v této kategorii kompaktů, rád bych znal Váš názor.
Díky
focusx (76)|30.1.2010 13:54
jestli ti jde o kvalitu i rychlost, počkej si pár dní na fotáky s novými čipy CMOS BSI :)
intel4ever (4)|30.1.2010 15:31
Zauvažoval bych i nad Fujifilm F200EXR, na dpreview.com je jeden z opravdu mála kompaktů, který má ocenění "highly recomandet". Cena začíná na asi 5300 Kč.
Milan Šurkala (3381)|30.1.2010 20:51
Určitě vyhoď Canon SX200 IS a Panasonic ZX1 (proč ZX1, když TZ7 je v podstatě ve všem lepší?) Cenový rozdíl není moc velký a rozměry TZ7 také nejsou o moc větší.
barboš (12)|31.1.2010 13:30
[quote=intel4ever;4666]Zauvažoval bych i nad Fujifilm F200EXR, na dpreview.com je jeden z opravdu mála kompaktů, který má ocenění "highly recomandet". Cena začíná na asi 5300 Kč.[/quote]
Docela zajímavý kousek, beru v potaz a je v popředí. Díky