Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234
Zobrazené výsledky: 46 až 49 z 49

Téma: Koupě foťáku - tak to bude něco

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    12

No tak filtry se hodí, ale nevím jestli se dělaj foťáky do 4000kč na které se dá přidělat filtr Jinak ten fuji bude asi takový nejlepší kompromis do 4000kč. Větší tělo ultrazoom manuál slušne fotí na tu cenu dobrá výdrž baterek dobře se drží. Nevím no já sem se díval na levé kompakty hodně dlouho původně jsem chtěl tuhle fuji koupit za 5000kč ale pak jsem ji viděl za 3500kč i s poštou a 2GB kartou tak sem neváhal. Rozhodně to není špatný kup. Jo pokud by bylo více peněz tak bych se nebránil Canonu,Lumixu atd...

Ještě dodám že na tu S5800 filtry jdou dát.
    Naposledy upraveno uživatelem Karlos5573: 29-10-2008 v 16:56
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele dkas
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    28

UV filtr snad ani nepotřebuješ, nový objektivy by ho měly mít už v sobě. Max jako ochranu, třeba když prší. Ale polarizační filtr, ten je k nezaplacení Dokud jsem ho neměl, tak sem netušil ty možnosti. A pak jsem s polarizákem vyrazil k moři a nestačil sem se divit. Prostě když svítí sluníčko, je modrá obloha, tak dosáhneš krásnejch výsledků. Našel jsem ti pár článků i s ukázkama, tak se můžeš trochu vzdělat...

A ty filtry se tam dávaj přes nějakou redukci, míval jsem to na Minoltě Z1. A nemusíš to kupovat hned, ale určitě se vyplatí

http://www.paladix.cz/clanek.php?aid=10021
    http://www.fotoradce.cz/polarizacni-filtr.php
    http://www.photorevue.cz/Sekce7/clan73.htm

Redaktor Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    32

Na filtry není třeba redukce téměř u žádného kompaktu, pokud jej dokážete přidržet ručně těsně před objektivem. Někdy to tak dělám, ale chce si to dát pozor, ať se nepoškrábe a nestínit si rukou.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2008
    Fotografií
    12

No není problém vymyslet sytém uchycení Akorát nevím jestli váha několik málo pár gramů nemůže poničit mechanizmus motoru objektivu aby to na něj nebylo moc. Stačí to vymyslet jak Ono prví bych musel ten filtr mít v ruce. Třeba moje krytka objektivu drží pevně a drží pouze nasunutím protože má takový filc který drží na mém objektivu.

Strana 4 z 4 PrvníPrvní ... 234

Podobná témata

1. Něco jako FZ30
    Od JAY v sekci Fotoaparáty s EVF
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-02-2011, 16:24
  2. Jaký bude váš další fotoaparát?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-01-2011, 06:54
  3. Víkendová diskuze: Jaká bude vaše dovolená?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 09-08-2010, 12:03
  4. koupě nové foťáku
    Od edfu v sekci Kompakty
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-06-2009, 19:35