Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Která fotka Zimní (o)kouzlení se Vám nejvíce líbí?

Karel Polívka (315)|22.3.2010 02:55
Podívejte se výše na 10 nejlepších fotografií na téma Zimní (o)kouzlení (po kliknutí na miniaturu se zobrazí větší verze) a dejte hlas svému favoritovi.





Pro hlasování je třeba být přihlášený.



Sponzorem je specializovaný obchod s fototechnikou Centrum FotoŠkoda



Jedná se o finále 1. kola naší soutěže FotoVýzva.

Karel Polívka (315)|30.3.2010 16:28
Hodnocení fotografií v 1. kole FotoVýzvy s tématem Zimní (o)kouzlení, kterého se zúčastnilo více než 200 fotografií, máme za námi. Nadešel čas na vyhodnocení.


Finálové pořadí:


1. místo: Arpee (19 % hlasů)




Odměna za 1. místo:

Ultrazoom Canon PowerShot SX20 IS



2. místo: jmby (16 % hlasů)




3. místo: kerschb (16 % hlasů)




Výherci gratuluji, zítra bude zkontaktován pomocí e-mailu ohledně odeslání ceny za 1. místo. Trojice nejlepších fotografií byla umístěna na stránku vítězných fotek společně s uvedením autorů.

Počet hlasů odpovídající 2. místu získaly 3 fotografie, avšak posouzením komise došlo k finálovému pořadí uvedenému výše (tzn. tento snímek od perry_mason se do finálové trojice neprobojoval).

Všem děkujeme za účast a doufáme, že i v příštím kole zkusí své štěstí :thumb
stalak (162)|30.3.2010 20:44
Gratuluji výherci a fotoaparát mu určitě přeji.Na otázku která z těchto fotografií se líbí nejvíce mě musím upřímně odpovědět že si z nich nemůžu vybrat ani jednu.Podle mého vkusu by vyhrála úplně jiná fotka a vůbec by byl tento trojlístek podle mého složen úplně z jiných fotografií.Tím nechci říci že jsou toto špatné fotky,ale v soutěži jsem viděl podle mého lepší.Je to ale o vkusu a vidění dané fotky a já tu jen upřímně napsal můj názor.Nikoho se nechci rozhodně dotkout atd. ;)
subaru (19)|31.3.2010 20:46
Na 1. místo jsem také volil jinou než jsou tyto tři ale musím říci, že dvojka se mi taky dost líbila a chvíli jsem o ní i uvažoval jako o pro mne nejlepší.
Karel Polívka (315)|2.4.2010 09:43
Komentáře autorů 3 nejlepších fotografií jsou v tomto článku.