Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Starší zrcadlo, ale které ?

Schnecek (2)|10.4.2010 09:06
Zdravím, chtěl bych zkusit nějakou zrcadlovku a nechci do toho valit x peněz, mám rodinu a stavím, takže počítám každou kačku :)
Z toho vyplývá nákup ojetiny, jen teda nevím kterou. Doma mám Kodak Z1012 IS, ale hlavně na HD video s prckem, ať jsou vzpomínky. Jen pořád všude vidím Zrcadlo je zrcadlo, tak to chci zkusit no :)

Co jsem se koukal tak mě zaujali tyto modely :
NIKON D100 - celkem starý ale levný :)
NIKON D40 - oproti D100 asi jen otázka ceny a hlavně D40 novější a určitě lepší že ?
Canon EOS 400D
Olympus E-500 - co jsem četl, tak velmi dobrý

Pomozte mi prosím vybrat nebo poradit nějaký jiný model s cenovým stropem 7000,-

Za odpovědi děkuji.
Schnecek (2)|11.4.2010 19:12
Lidi prosím, to je můj příspěvek tak nesmyslný, nebo je tu jen spousta uživatelů, kteří nejsou ochotni napsat "kup tohle" ?
dzou (4)|11.4.2010 21:47
Byt Vami tak tech 7 000kc dam radsi do staveni a necham si starej kodak. Protoze kvalita snimku bude pri trochu rozumnem svetle stejna jako z vami zminovanych zrcadlovek. Navic to jsou vybehovy tipy a nikdy nevite kdy to klekne.
focusx (76)|11.4.2010 23:16
Kup si novou zrcadlovku. Ceny klesají a za 8t. Kč se dá koupit vynikající set Sony A230L a je to s 2 letou zárukou. Tahle Sony A230 je vítěz testu ve své třídě.
petnek (75)|16.4.2010 18:15
Také bych se spíš přiklonil k nějaké z nynějších zrcadlovek. Nějaký čas ještě šetřit a pak se podívat jaké levné se dají pořídit.