Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Víkendová diskuze: Vaše fotografické začátky?

Obyvatel Digimanie Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006
    Fotografií
    1

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Vaše fotografické začátky?

Každého fotografa jednou zaujalo něco, co ho přimělo rozvinout jeho nový koníček. Co to bylo ve vašem případě? Třeba kniha? Talentovanější kamarád? A jaký byl průběh vašeho "vyučení" v novém řemeslu? Ať už jste se dostali k fototografování jakkoliv - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Neregistrovaný

voľakedy dávno na strednej škole som na intráku býval s chalanmi, čo študovali fotografiu. takým spôsobom som sa k tomu dostal. môj prvý foťák som si kúpil v byvaej ndr. keďže nemal expozimeter, učil som sa nastavovať čas a clonu podľa obrázku s kúpeneho filmu, kde ku každému druhu počasia boli uvedené orientačné hodnoty času a clony. musím povedať, že to bolo veľmi zaujmavé fotenie a aj následné vyvolávanie. a treba tiež povedať, že to bola veľmi dobrá škola. dnes to majú začínajúci fotografi jednoduché hodí tam automatiku a fotí. ale chýba im pochopenie súvislosti.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele stalak
    Registrace
    Dec 2009
    Fotografií
    206

já se začal o focení zajímat,když jsem zjistil že mobil umí něco jako fotku a tak jsem začal cvakat o kompozici atd.nemaje sebemenší potuchy pak jsem podle mě ty povedenější dával na net a tam hned slíznul "čočku" ale bylo toho třeba a něco málo jsem se naučil.mobilem fotím dodnes,ale rád vzpomínám na první cvaky s SE K320 a pak Nokii 6234 takže fotím díky mobilům

Pravidelný diskutér Avatar uživatele piter
    Registrace
    Oct 2009
    Fotografií
    336

mne sa fotenie paci odjakziva, radsej si pozriem dobre fotky ako zly film. okrem toho rad cestujem, hlavne odkedy mam motorku a fotenie mi s cestovanim nejak ide dokopy. ale fotit som zacal az v novembri minuleho roku, ked som konecne kupil zrkadlovku aj ked boli nejake pokusy predtym, no to sa za fotenie neda povazovat. takze priebeh vyucenia je este len na zaciatku a najviac pomahaju komenty pri fotkach - ta "cocka", co spomina stalak

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Jaká bude vaše dovolená?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 09-08-2010, 11:03
  2. Víkendová diskuze: Používáte fotografické filtry?
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 18-11-2009, 21:43
  3. Reakcí: 20
    Poslední příspěvek: 22-07-2009, 10:10
  4. Víkendová diskuze: Chodíte na fotografické výstavy?
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 29-06-2009, 09:19