Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Vaše fotografické začátky?

Petr S. (328)|30.4.2010 12:01
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Vaše fotografické začátky?

Každého fotografa jednou zaujalo něco, co ho přimělo rozvinout jeho nový koníček. Co to bylo ve vašem případě? Třeba kniha? Talentovanější kamarád? A jaký byl průběh vašeho "vyučení" v novém řemeslu? Ať už jste se dostali k fototografování jakkoliv - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Neregistrovaný (0)|30.4.2010 13:01
voľakedy dávno na strednej škole som na intráku býval s chalanmi, čo študovali fotografiu. takým spôsobom som sa k tomu dostal. môj prvý foťák som si kúpil v byvaej ndr. keďže nemal expozimeter, učil som sa nastavovať čas a clonu podľa obrázku s kúpeneho filmu, kde ku každému druhu počasia boli uvedené orientačné hodnoty času a clony. musím povedať, že to bolo veľmi zaujmavé fotenie a aj následné vyvolávanie. a treba tiež povedať, že to bola veľmi dobrá škola. dnes to majú začínajúci fotografi jednoduché hodí tam automatiku a fotí. ale chýba im pochopenie súvislosti.
stalak (162)|30.4.2010 21:19
já se začal o focení zajímat,když jsem zjistil že mobil umí něco jako fotku a tak jsem začal cvakat o kompozici atd.nemaje sebemenší potuchy :) pak jsem podle mě ty povedenější dával na net a tam hned slíznul "čočku" ale bylo toho třeba a něco málo jsem se naučil.mobilem fotím dodnes,ale rád vzpomínám na první cvaky s SE K320 a pak Nokii 6234 ;) takže fotím díky mobilům :)
piter (146)|30.4.2010 23:59
mne sa fotenie paci odjakziva, radsej si pozriem dobre fotky ako zly film. okrem toho rad cestujem, hlavne odkedy mam motorku a fotenie mi s cestovanim nejak ide dokopy. ale fotit som zacal az v novembri minuleho roku, ked som konecne kupil zrkadlovku aj ked boli nejake pokusy predtym, no to sa za fotenie neda povazovat. takze priebeh vyucenia je este len na zaciatku a najviac pomahaju komenty pri fotkach - ta "cocka", co spomina stalak :)