Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Fotografování zvířat?

Petr S. (328)|9.7.2010 10:24
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Fotografování zvířat?

Každý, kdo někdy zkoušel fotografovat nějaké zvíře, jistě zjistil, že tak úplně jednoduché to vždy není. Fotíte zvířata a pokud ano, jaká? Máte nějaké humorné příhody? Nebo je raději nefotíte? Ať už tak či tak - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Tchutcho (186)|9.7.2010 18:58
Já už jsem tady jednou na fóru,nad Edabovými fotkami ptáčků,svěřoval,jak jsem se pokoušel vyfotit kosa na anténě.Vytáhl jsem foťák,nasadil objektiv,připravil ho,stativ taky,pomalu otevřu okno a než stačim zaostřit,tak ten pták je v čudu.Nebylo by to nic neobvyklého,ovšem,kdyby se mi tohle nestalo úplně pokaždý a stejně asi tak pětkrát.Ten jarabák tam koncertoval vždy v přesnou hodinu a vždycky pěkně dlouho,jenže já než jsem to nastavil,frnk a byl v, pryč.Pak už jsem se na něj vyflák a on tam sedí i dneska a spívá si tam a jako by nic.Vsadím se,že jestli teď vytáhnu foťák,tak zase uletí.Kašlu na něj:D.Jinak fotit zvířata je kumšt a já se přiznám na to nemám trpělivost.Ležet někde brzo ráno v houští a čekat,až něco příjde,to není zrovna moje.Ovšem musím přiznat,že jsem to ještě nezkoušel a ani se o to nepokusil a přitom bych možnosti měl.Možná,že se někdy přemluvím,hlavně brzy ráno vztát a vyrazím do houští na čekanou.;) Je to jako se vším.Člověk tomu musí přijít na chuť.
arkij (95)|9.7.2010 20:01
Zvířata jsem nefotil, nefotím a zřejmě ani fotit nebudu. Není to holt moje téma, i když to v žádném případě neznamená že bych je neměl rád a když hodně zavzpomínám, existuje vyjímka co potvrzuje pravidlo a jednu letitou fotku dvou hus v přístavu mezi jachtami v archivu mám. Je ale osamocená.
stalak (162)|9.7.2010 22:20
Na zvířata já nemám techniku,ale hmyzáky "makruju mobilem o sto šest,mám-li ale čas :) je to také kolikrát o nervy:rolleyes:
Milan Šurkala (3381)|13.7.2010 16:28
Fotim jen pokud se nahodou neco objevi :-) Ma trpelivost se zviraty je totiz omezena :-D
Neregistrovaný (0)|14.7.2010 11:37
Dobrý den!
Zvířata občas fotím, nebo se snažím je fotit. Pes si dá říct, ale rybky v akvárku si to nenechají vysvětlit, že se mají na chvilku zastavit. Lenka
Neregistrovaný (0)|26.4.2011 15:32
Fotím koně. Je to krása pohybu, ale vzhledem k fotoaparátu, který je určený tak maximálně na hezké fotky z dovolené, se ne zrovna každá fotografie povede. V některém z příspěvků jsem četla, že pes si dá říct, jak který, naše neposedné štěně nepostojí a na fotoaparát štěká. Když jsem chtěla poslat fotografii kamarádce, poslala jsem jí 10 fotek s tím, že si je může složit jako pucle.
Ivana
rouakcz (3)|27.4.2011 12:01
Fotím děti, co se týče rychlosti, náladovosti a nevyzpytatelnosti se zvířatům skvěle vyrovnají ;-)