Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 76

Téma: Hodnocení fotogalerie

Nováček Avatar uživatele Mirek V.
    Registrace
    Jan 2010
    Fotografií
    355

Vidim HfB, ze u tebe nejsem prilis v oblibe, ale nez zacnes nekoho vyhazovat a urazet, mel by jsi se naucit cist, a nez zacnes psat mel by jsi se povznest nad ono alibisticke "Možná se mílím,možná nikoli", protoze timto jasne davas najevo ze vlastne nevis, zvlast masli to z hrubkou Ti co me znaji vi, ze se na lidi z patra nedivam, nevim kde jsi na tom byl. To spis me se zda, ze ty se mnou se bavis dost povysene, ale to je celkem pochopitelne, nekomu kdo je v anonymite, schovani za svym nickem, se vykecava mnohem snadneji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele Mirek V.
    Registrace
    Jan 2010
    Fotografií
    355

Celé to hvezdičkování je stejne k ničemu. Slouží jen k politikaření.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Pavel Olivík
    Registrace
    Sep 2010
    Fotografií
    8

...to nechápu...přece Ty to Mirku používáš často,nee...
    ...jinak máš pravdu...asi to je tak,že když dá někdo někomu plný počet hvězdiček,tak očekává,že mu to autor asi oplatí...ale jak pořád říkám,tak žádné hvězdičky z nikoho neudělají dobrého fotografa...preferuji komentáře a za tím si stojím...člověk se aspoň dozví něco kloudného...nebo pokud je to možné,tak by nebylo špatné napsat komentář a popřípadě hodit nějaké hvězdy do placu,žee...

Nováček Avatar uživatele Bubima
    Registrace
    Jun 2010
    Fotografií
    1680

Já zcela souhlasím s hvězdičkami. Když už se člověk rozhodne se o záběr podělit s ostatními v této komunitě a ti tuto možnost využijí, měli by před změnou k další fotografii odkliknout svůj názor. Lze předpokládat, že zde na galerii máme všichni nějaký a nebo odkliknout, že nemám žádný vlastní názor. Výsledek by potom ukazoval průměrné hodnocení vašich názorů a nikoli hodnocení skupinky kamarádů a spřízněných duší.Také by bylo vidět kolik členů je bez názoru a tudíš není jasné co zde dělají, jsou to v přeneseném slova smyslu na galerii pouze šmíráci. Potom i bez slovního hodnocení by si mohl každý zamyslet udělat obrazek o zajímavosti a kvalitě svých záběrů. Je velice trapné, když se na vaše dílka, která jste dělali uršitě s láskou, podívá 100 kolegů a nikomu nestojíte ani za to, aby kliknul svůj názor. Pochybuji. že by se všichni báli, ale asi žédný názor nemají. Jak tedy mohou být přesvědčeni, že právě ta jejich fotka stojí za zveřejnění?

Občasný diskutér Avatar uživatele Symbio
    Registrace
    Aug 2011
    Fotografií
    149

Navrhujem, aby sa pri fotkach v galerii zobrazovala ikona vykricniku ako je to v diskusch, cim by sa dala fotka s nevhodnym obsahom porusujucim pravidla oznacit pre moderatora. Zavisi uz len na moderatorovi, po kolkych upozorneniach uvedenu fotku vymaze z galerie a po kolkych takychto kritikach udeli uzivatelovi BAN.

Šéfredaktor DM / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006
    Fotografií
    2

Taková funkce je k dispozici: Možnosti fotky -> Upozornit moderátora

Nováček Avatar uživatele Helmuth fon Bukwicz
    Registrace
    Oct 2012
    Fotografií
    7

Otázkou je,jestli to moderátora upozorní.Jako když mačkáte zvonek a dotyčnýmu je to šumák,že na něho kvůli něčemu zvoníte.Nic ve zlým,ale asi víte,proč a kvůli čemu tahle debata je.Uděláte s tím něco?Nebo spíš,chtěl by jste s tím něco dělat?Považujete takové věci za zcela normální,nebo je Vám to jedno?Nebo v tom nevidíte nic tak hroznýho?Víte,občas tady taky koukám na fotky se svým klukem.To mu mám jako vysvětlovat,že je to normální,v pohodě,že to tu paní vůbec nebolí,že tohle je umění a takhle fotí opravdoví fotografové a že jim za to ten strejda fotograf dává moc dobrý bombónky?Pane Polívko,opravdu nic ve zlým,ale tohle může projít jen zde.Jinde by ho s tímto admin vypráskal.

Registrace
    May 2006
    Fotografií
    2

Tomu, komu má upozornění přijít, tomu to přijde. Zda bude nebo kdy bude na základě nějaké zprávy následovat nějaká reakce, to je už věc druhá. Symbio vznesl požadavek na novou funkci, mojí reakcí je, že daná funkce se tu dávno nachází.

Občasný diskutér Avatar uživatele Symbio
    Registrace
    Aug 2011
    Fotografií
    149

Je pravda ze v moznostiach fotky som nehladal, pretoze pri diskusii to je explicitne ako ikona. Nevadi, ked uz viem, budem to pouzivat.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2010

Vážení a milí, dokud zde budou fotky tohoto typu http://www.digimanie.cz/galerie/show...atid=newimages, tak sem já osobně nic nahrávat nebudu. Jsou zde pravidla galerie, která jsou porušována. Proč tedy vlastně jsou? Já nebudu vystavovat svoje fotky vedle těchto výblitků arogance a zla, vydávaných za umění, dokud dotyčný nebude vykázán a takové fotky nezmizí. Co je na této galerii velmi pozitivní, je fajn komunita, která jinde není. Jenže jinde by toto neprošlo ani náhodou a tato galerie je zneužívána k sobeckým zájmům vyšinutého jedince. Dalo se čekat, že dotyčný bude dál zkoušet, kam až může zajít. Dotyčnýmu se bohužel podařilo to, co chtěl, tj totálně mě znechutit, a ted' aby už se člověk bál dm otevřít. A stránky s podobným obsahem pro mě doposud neexistovaly a ani existovat nebudou. Darksome pryč!!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2010

Děkuji pane Polívka, že je to pryč :-) A dobře, že to tu nebylo dlouho, díky za rychlou reakci, i za ostatní, kterým to tady není lhostejné.

Registrace
    May 2006
    Fotografií
    2

Ano, ta nejnovější fotka tomu nasadila korunu. S ohledem na nedávnou demagogii ze strany autora v diskuzi u jedné z jeho fotek tohle nemá smysl řešit jinak, než BANem. Od této chvíle tak už nemůže do této fotogalerie přispívat.

Nováček
    Registrace
    May 2012
    Fotografií
    209

Sice jsem poslední fotku dotičného autora neviděl, ale myslím, že jsem o nic nepřišel. Konečně zde nebudou ty nehorázně zvrhlé hnusy co zde tento "umělec" publikoval.

Občasný diskutér Avatar uživatele arkij
    Registrace
    Feb 2007

Díky!

Nováček Avatar uživatele Helmuth fon Bukwicz
    Registrace
    Oct 2012
    Fotografií
    7

Takže k tomuhle se velmi rád přidám.Ani já jsem poslední fotku toho slabomyslnýho člověka neviděl,což mě vůbec nemrzí :-)) Nicméně ať je to jak chce,chtěl bych Vám pane Polívko poděkovat,za to,že Vám tohle není nikterak lhostejný a záleží Vám na úrovni tohoto skvělého webu.Takový lidi zde opravdu nemají co dělat.Za sebe,ještě jednou děkuji.

Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Galerie: Pravidla fotogalerie
    Od Karel Polívka v sekci Provoz Digimanie
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 17-04-2016, 22:56
  2. hodnoceni fotek
    Od tomas.lex v sekci Volná témata
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 02-02-2014, 13:43
  3. Galerie: Barva pozadí fotogalerie