Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Nakupování desetkát jinak?

Petr S. (328)|16.7.2010 09:53
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Nakupování desetkát jinak?

Nakupování fotografické techniky může být jednoduché a zábavné, ale opak může být také pravdou. Upřednostňujete spíše kamenné obchody nebo e-shopy? A jaké jsou vaše zkušenosti? Vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Neregistrovaný (0)|16.7.2010 16:05
Zásadně obchody, možu si to ošahat, nechat si poradit, domluvit se prakticky na čemkoli.

Tož, když mám utratit dvacet-padesát tisíc, tak si k tomu Škodovi do té Prahe také zajedu, ne?

Ušetřím čas, mrknu na výstavy /aspoň dvě/ Na pivko a oběd, chodím do hospody kousek od Mánesa a karcinogení klobása na Václaváku při cestě na nádr, má taky svoje kouzlo.

Internet mi ušetří čas tak akorát k tomu abych se mohl věnovat bezpředmětným a zbytečným debatám na síti, peníze keré na internetu ušetřím vrazím do předraženého poštovného a nervy keré mi online obchody sežerou při řešení případných reklamací mi za to nestojí.

Zlatej Škoda.

Notabene, nákup něčeho eňo-ňuňo je obřad a ten si nenechám ujít.

F.Zemek
Milan Šurkala (3381)|16.7.2010 17:15
Kupuju jak na netu, tak i v kamennych obchodech. Pokud neco potrebuju rychle, objednam to v internetovem obchodu Alfy a zajedu si tam osobne. Do 45 minut to tak mam doma i s cestou :-)
BoBo2sk-neprihlaseny (0)|17.7.2010 10:25
Zatial zasadne cez internet. Som z mensieho mesta,takze sluzby tu sice nemame skoro ziadne,ale aspon su o to drahsie :)
Tchutcho (186)|18.7.2010 19:12
Foťák jsem si koupil na netu,páč tam byl k mání levněji,jak v normálním krámě.Věděl jsem do čeho jdu,páč jsem si ho nejdřív v tom kamenným pořádně osahal a vypruboval;).Prostě nakonec rozhodla cena.Měl jsem sice obavy,ale nakonec jsem do toho šel.Můžu říct,že jsem s tím byl spokojenej a vše proběhlo bez sebemenších problémů a dokonce jsem vyvalil oči na pošťáka,když druhý den zvonil s balíkem v ruce.Ono asi k těm internet obchodům,musí člověk vědět do čeho jít a pořádně vybírat a nejít do nějaký pochybnosti,jako například platby předem a Thrung-Long a podobně.Jinak nějaký drobnosti už kupuji v normálním obchodě.Stejně tak objektiv,páč ten si chce opravdu vyzkoušet.