Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Víkendová diskuze: Jaká bude vaše dovolená?

Petr S. (328)|6.8.2010 09:56
Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Víkendová diskuze: Jaká bude vaše dovolená?

O prázdninách si většina lidí plánuje odpočinout a zajet na zaslouženou dovolenou. Kam se letos chystáte vy, nebo kde jste již byli? Berete s sebou svůj fotoaparát? A kde jste prožili vaši nejlepší dovolenou v životě? Zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
Milan Šurkala (3381)|6.8.2010 19:55
Toz byla par dni Sumava, vikend v Beskydech, v polovine srpna me pravdepodobne ceka jeste Chorvatsko. Urcite si planuji vzit nejaky fotak, ale jeste nevim jaky :-)
zemiak42 (2)|6.8.2010 23:01
za 10 hodin vyrazam smer juzne a stredne cechy na 2 tyzdne :)
Michal Srna (63)|7.8.2010 20:46
V září se chystáme se slečnou na dovolenkovou 7 denní túru po Vysokých Tatrách v tzv. "plné fotografické" ;-)

Jelikož dovolené většinou trávím relaxací a tím je pro mě fotografování, tak nejlepší v tomhle směru pro mě byla Plitivická jezera a Krkonoše...
pokquok (9)|7.8.2010 22:00
Ahoj všichni. Trošinku nešťastně sem vyměnil foťák po loňské dovolené a pak se celou dobu těšil, že udělám nějakou tu povedenou fotečku, hned jak vyleze sluníčko. A nějak se nedaří :mistake Kam se hnu, tam prší. A když jsem se konečně dočkal léta, tak mi prší zase :mistake . Na přelomu května a června jsme byli v Itálii, kde jsme sluníčko nezažili vůbec. Teď v červenci jsme si udělali výlet do Paříže a tam nepřšelo asi na 3 fotkách. Ke konci srpna se chystáme do Chorvatska, tak když nezamrzne moře, snad konečně udělám nějakou tu hezky nasvícenou, prohřátou fotečku :notsure Tedy JESTLI NEBUDE PRŠET !!!:runaway
stalak (162)|8.8.2010 11:33
Já už neměl dovolenou v létě dobře 10let.Ale příští rok nechám práce a v létě si volno určitě udělám.Zajisté mě k tomu i donutí nový fotoaparát,který už určitě mít budu a nedá mi to ho neprovětrat.K moři asi zrovna nevyrazím,osobně mě toto moc neláká,mám raději naše lesy a louky,rybníky atd.A když fotit,tak třeba Alpy,je to za rohem a když to bude v létě :) zimu totiž nemám rád:cool:
Tchutcho (186)|8.8.2010 12:33
Dovolená letos nehrozí,nějak nám do toho něco vlítlo,ale ani mě to celkem netrápí,páč si občas s dětma uděláme prodlouženej víkend a vyrážíme po krásách naší krásný vlasti a stačí to.Člověk i kolikrát žasne,jak je tady u nás nádherně a přitom ani neví.
jonashredblocks (129)|8.8.2010 12:58
Letos jsme s přítelkyní byli již na Kypru a chalupě v Jižních Čechách, takže nás čekají už jen Tatry, do kterých se těším nejen kvůli pěkným fotkám, které se mi tam snad podaří udělat...
piter (146)|9.8.2010 12:03
dovolenka mi toto leto padla, takze nebude ziadna. vynahradim si to viacerimi vyletmi po prirodnych parkoch asi.