Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Casio

pidan (72)|7.8.2010 17:56
Peknou sobotu.Co rikate Milane na krabicky od Casia.Konkretne FH-100 a H-10 ? A stale porovnani s TZ-6 a TZ-7 ??
Milan Šurkala (3381)|7.8.2010 20:42
[quote=pidan;6690]Peknou sobotu.Co rikate Milane na krabicky od Casia.Konkretne FH-100 a H-10 ? A stale porovnani s TZ-6 a TZ-7 ??[/quote]

S temito modely zatim nemam zkusenosti. Co jsem testoval ultrazoom FH25, prilis me nenadchnul (odsumuje velmi dukladne, nezbyde zadny sum, ale ani detaily). Jestli se takhle chovaji i jejich krabicky, to nevim. Tak snad poradi nekdo, kdo tyto pristroje ma doma.
valdin (19)|6.3.2011 19:23
Lepší téma pro dotaz jsem nenalezl. Tedy otázka.
Po třech a půl letech fungování mého fotoaparátu Casio EX-Z110 mi pravděpodobně dosloužil. Bohužel zrovna při odletu na dovolenou. Přikládám pořízené fotografie, aby jste mohli posoudit, o jakou se to jedná vadu.
V současné době již není možné cokoli s foťákem pořídit (pouze černé fotky a černé video) (na dovolené kromě bílých fotek šlo video pořizovat ještě v solidní kvalitě).
Bílé fotky byly pořizovány v různých scénických režimech - nepomohlo nic. Pomůžete Vy?
CIMG4680.JPG CIMG4694.JPG CIMG4707.JPG CIMG4814.JPG
Milan Šurkala (3381)|6.3.2011 20:07
No, obavam se, ze odeslo neco s cipem (bud on samotny nebo jeho elektronika). Oprava nema smysl (pokud by se menil cip), to spis novy fotak. Stejne tak ale muze byt mozne, ze chyba je jen malicka, neco uvolneneho a podobne.
busy (782)|7.3.2011 06:05
[quote=valdin;8948]Přikládám pořízené fotografie, aby jste mohli posoudit, o jakou se to jedná vadu.[/quote]

Niektore z tych fotiek ale vyzeraju celkom umelecky :)