Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Kompakty: Spadol a zasekol sa objektiv

Neregistrovaný

Tazatel: Maros Andrejko

Znění dotazu: Takze fotoaparat spadol ked bol zapnuty a rovno na objektiv jedna sa o Nikon S220. Fotoaparat mam rozobraty ale objektiv nejde zasunut dnuka a nechcem ho znicit. Ma niekto skusenosti z niecim takym ? Rozmyslal som ze to dam do zveraku a proste to tam narvem naspat lebo to proste preskocilo ten vnutorny zavit. Viete pomoct ?

Fotovýbava, které se dotaz týká: Nikon S220

Starousedlík Digimanie
    Registrace
    Apr 2009
    Fotografií
    115

Citace Původně odesláno od Neregistrovaný Zobrazit příspěvek
    Takze fotoaparat spadol ked bol zapnuty a rovno na objektiv jedna sa o Nikon S220. Fotoaparat mam rozobraty ale objektiv nejde zasunut dnuka a nechcem ho znicit.
    S tymto som sa stretol uz viackrat a vzdy bolo vnutri v objektive nieco polamane. V takychto pripadoch servisy nikdy neskumaju co sa zlomilo, ale vzdy vymenia cely modul objektivu, takze cena opravy nie je o moc nizsia ako kupa noveho fotaku. Preto sa obavam ze ten fotak je uz vhodny len do kosa alebo na nahradne diely...

Tomuto fotaku sa stalo to iste (spadol z vysky na vysunuty objektiv):
    http://www.digimanie.cz/galerie/show...&cutoffdate=-1
    Tak som ho rozobral na "pedagogicke" ucely

A uz mam dalsi fotak (Oly FE140) ktoremu sa stalo to iste a ktory sa chystam rozobrat a nafotit.

Neregistrovaný

Asi skusim zavolat do nikonu co by stal novy objektiv a kolko by to stalo potom dam vediet aj poslem fotky rozobrateho fotaku na "pedagogicke" ucely nasiel som objektiv maju ho v chine len to postovne bude drhasie asi.....

Podobná témata

1. Kompakty: Canon S 1000 objektiv
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-08-2014, 10:28