Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Přidání kategorie Reportáž

HimiX (187)|23.10.2008 10:00
Asi to nepisu do uplne spravne sekce, ale nevsiml jsem si zadneho trheadu ohledne Fotogalerie.

Vsiml jsem si, ze ve fotogalerii chybi kategorie Reportáž, ktera je podle me, docela dulzita az zakladni.
pavel_p (151)|24.10.2008 00:05
Možná to vidím jako Dokument...
Spíš jsem pro sekci "Kuriozity a zajímavosti"
HimiX (187)|24.10.2008 12:00
Je pravda, ze dokumet a reportaz jsou si asi podobne, ale ne stejne.
Ja bych Kuriozity a zajimavosti daval do ostatnich, co si pod tim vlst. mam predstavit?
Karel Polívka (315)|25.10.2008 15:17
[QUOTE=HimiX;162]Asi to nepisu do uplne spravne sekce, ale nevsiml jsem si zadneho trheadu ohledne Fotogalerie.[/QUOTE]
Pravda. Vytvořil jsem novou sekci "Provoz fotogalerie" a toto téma do ní přesunul. Zároveň na ni dám pak odkaz někam do prostředí galerie (pro připomínky, jelikož někteří budou předpokládám působit výhradně ve fotogalerii, ostatně už teď to tak je).

[QUOTE=HimiX;162]Vsiml jsem si, ze ve fotogalerii chybi kategorie Reportáž, ktera je podle me, docela dulzita az zakladni.[/QUOTE]
[QUOTE=pavel_p;193]Možná to vidím jako Dokument...[/QUOTE]
[QUOTE=HimiX;207]Je pravda, ze dokumet a reportaz jsou si asi podobne, ale ne stejne.[/QUOTE]
Tak jsem taky uvažoval - nechtěl jsem, aby těch sekcí bylo příliš. Ale pokud o ni bude zájem... přidám.

[QUOTE=pavel_p;193]Spíš jsem pro sekci "Kuriozity a zajímavosti"[/QUOTE]
[QUOTE=HimiX;207]Ja bych Kuriozity a zajimavosti daval do ostatnich, co si pod tim vlst. mam predstavit?[/QUOTE]...nebo do sekce Experiment.