Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Fotoškola  |  Seriály
Fotoaparáty  |  Objektivy
Fotomobily  |   Software
Příslušenství  |  Ostatní
Svět hardware  |  TV Freak
Svět mobilně

Kompakty: výběr fotoaparátu

Neregistrovaný (0)|29.10.2010 21:05
Tazatel: Sarka

Znění dotazu: ahojte, potřebovala bych poradit. Mám již delší dobu podvodní olympus a chci si ho určitě nechat na plaveckou dovolenou, ale na procházkách mi vadí kvalita fotografie tak hledám fotoaparát, který by byl malý, fotil docela pěkné snímky(stačí mi aby byly pěkné ve fotoalbu a při projekci v televizi) venku i vevnitř a zvládne i trochu noční fotografii, kterou moje mju vůbec nezvládá.Poradíte mi prosím který model by mohl okouzlit fotícího lajka? děkuji moc za radu :-)
Milan Šurkala (3381)|29.10.2010 21:26
Ma-li to byt neco, co bude znatelneji lepsi a zaroven kompaktni, zkusil bych napr. Canon PowerShot S90/S95.
Sarka (0)|29.10.2010 22:18
no abych specifikovala mám mju 770SW a zatím mi připadá že všechno kromě mého mobilu fotí na souši líp než tohle. Manžel má canon powershotSX 200IS- je dobrý ale na mě moc velký. Canonu se trochu bojím, protože mi krytka objektivu připadá velmi křehká. Potřebovala bych něco co tak rychle nezničím když lezu po horách a nesu malé mimino, ake zároveň abych byla spokojená s fotkami a aby ten foťák trochu dobře vypadal- chci toho moc nebo existuje něco co by splňovalo mé požadavky?
Sarka (0)|29.10.2010 22:46
[quote=Milan Šurkala;7526]Ma-li to byt neco, co bude znatelneji lepsi a zaroven kompaktni, zkusil bych napr. Canon PowerShot S90/S95.[/quote]
no abych specifikovala mám mju 770SW a zatím mi připadá že všechno kromě mého mobilu fotí na souši líp než tohle. Manžel má canon powershotSX 200IS- je dobrý ale na mě moc velký. Canonu se trochu bojím, protože mi krytka objektivu připadá velmi křehká. Potřebovala bych něco co tak rychle nezničím když lezu po horách a nesu malé mimino, ake zároveň abych byla spokojená s fotkami a aby ten foťák trochu dobře vypadal- chci toho moc nebo existuje něco co by splňovalo mé požadavky?