www.digimanie.cz
>
>

Fotograf tvořil časosběrné video Singapuru osm let

Fotograf tvořil časosběrné video Singapuru osm let
, , aktualita
Fotograf ze Singapuru v časosběrném videu zachycuje krásy asijského městského státu v rozpětí posledních osmi let. Timelapse tak nabízí netradiční pohled na postupně se měnící panorama města.
K oblíbeným
reklama
Fotograf a režisér Keith Loutit strávil 988 dní mezi roky 2012 a 2020 prací na projektu, při němž pořizoval spousty různých záběrů na Singapur. Snímky zachycují tento městský stát a jeho měnící se podobu v pětiminutovém videu, které fotograf umístil na svůj YouTube kanál

V časosběrném videu jsou zaznamenána některá ikonická i méně známá místa Singapuru. Na zastavěných oblastech s plynoucím časem rostou stále vyšší budovy, nechybí ani záběry na noční ruch velkoměsta nebo dramatické pohledy na měnící se počasí. V rámci projektu bylo pořízeno více než 3300 snímků.
 

Keith Loutit už v dřívějších letech vydal časosběrná videa ze Singapuru, toto je jeho nejnovější timelapse. Autor k videu poznamenal, že v současné době myslí na singapurské zahraniční a zdravotnické pracovníky. Také děkuje všem, kteří těžce pracují, aby byli ostatní obyvatelé v bezpečí. Dodává, že rok 2020 je těžkým rokem, ale doufá, že krátký film zachycující měnící se panorama Singapuru pomůže všem přemýšlet na tím, čeho dosáhli a že tato nelehká doba přejde. Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem Vloggerské Sony A6700 má být prý už koncem května s 32MPx snímačem
Opět se objevují zprávy o novém high-endovém APS-C fotoaparátu společnosti Sony. Novinka by měla pravděpodobně nést jméno A6700 a s velkou pravděpodobností bude představena do konce tohoto měsíce.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil Lovec bouřek točil tornádo, dron to nepřežil
Lovec bouřek Brian Emfigner natáčel pomocí svého dronu tornádo ve státě Mississippi. Bohužel před ním nestačil uletět, a tak o dron přišel. Na druhou stranu získal působivé záběry, kterými se nyní může chlubit.
4.5.2021, aktualita, Milan Šurkala
Micro Four Thirds s 8K na 33MPx snímači: Bosma G1 Micro Four Thirds s 8K na 33MPx snímači: Bosma G1
Už nějakou dobu je jasné, že si to 8K zamíří i na 4/3" formát. Po kameře od Sharpu tu máme další podobný produkt. Je jím 8K videokamera Bosma G1 DC0200. Její snímač přináší vysoké 33MPx rozlišení.
3.5.2021, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Tamron si patentoval objektiv 16-70mm F4 Tamron si patentoval objektiv 16-70mm F4
Jeden z dalších zajímavých patentů, které mohou ukázat, co se chystá pro nejbližší dobu, je objektiv 16-70mm F4 od Tamronu. Nabídl by poměrně univerzální více než 4× optický zoom a jistě by potěšil nejednoho fotografa.
1.5.2021, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Nikon si registroval nové APS-C CSC, spekuluje se nad low-endovou Z30 Nikon si registroval nové APS-C CSC, spekuluje se nad low-endovou Z30
Registrace nového fotoaparátu společnosti Nikonu na Taiwanu dává tušit, že se chystá nějaká novinka. Podle všeho by mělo jít o nové APS-C CSC a nyní je tedy otázkou, zda to bude low-endová Z30 nebo něco jiného.
30.4.2021, aktualita, Milan Šurkala15 komentářů