www.digimanie.cz
>
>

Fotografka pořizuje snímky psů v oblacích barevných prášků

Fotografka pořizuje snímky psů v oblacích barevných prášků
, , aktualita
Někdy stačí poměrně málo a fotografie dostane netradiční nádech. Fotografka Jess Bell se rozhodla, že své fotografie psů zpestří různými barevnými prášky, které nechávají efektní stopy za skákajícími zvířaty. 
K oblíbeným
reklama
Fotografka pocházející z Toronta chtěla své fotografie zvířat pojmout barevnějším způsobem. Ve své tvorbě se rozhodla využít barevných prášků, které se používají na různých festivalech, na párty či právě při fotografování jako oživení snímku. 
 

Jess Bell nafotila celou sérii fotografií, na kterých zachycuje skákající psy nechávající za sebou barevnou práškovou stopu ve vzduchu. Tyto snímky byly pořízeny se psy a reálnými barevnými prášky, nejsou jen výsledkem úprav při postprocessingu. K fotografování použila Jess Bell zrcadlovku Nikon D5 a objektiv s ohniskovou vzdáleností 300 mm. 
 

Fotografka zvířat vyhledala několik cvičitelů psů s jejich čtyřnohými parťáky a rozhodla se uskutečnit tento projekt. Před fotografováním nasypala na psy barevný prášek a pak už jen zachytila moment, kdy zvíře vykonávalo daný povel a barevný prášek se rozptýlil ve vzduchu. Svou tvorbu zveřejňuje Jess Bell například na Instagramu

Zdroj: petapixel.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center Na CD se našlo 2400 fotek s tragédií World Trade Center
Při prodeji nemovitosti v USA byla objevena CD, na kterých se našel nečekaný obsah. Bylo zde téměř 2400 fotografií dokumentujících události, které nastaly po tragickém 11. září v New Yorku. Ty jsou nyní dostupné online na Flickru.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip Canon uvedl 120MPx APS-H a 2,7MPx full frame čip
Canon představil dvě novinky na poli průmyslových snímačů. Máme tu APS-H čip s velmi vysokým rozlišením 120 megapixelů a dále ještě větší full frame čip, jehož rozlišení je naopak velmi nízkých 2,7 MPx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Techart TZE-01, adaptér pro FF CSC Nikonu a objektivy Sony FE Techart TZE-01, adaptér pro FF CSC Nikonu a objektivy Sony FE
Majitelé full frame CSC od Nikonu mají zatím omezený výběr nativních objektivů, mohou ale využít různé adaptéry. Nikon jim nabízí adaptér pro své DSLR objektivy, společnost Techart nyní přidává adaptér pro objektivy Sony FE.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Meike uvádí 11+18mm makrokroužky pro Canon EOS R Meike uvádí 11+18mm makrokroužky pro Canon EOS R
Společnost Meike z Hongkongu představuje užitečné příslušenství pro full frame CSC fotoaparáty Canon EOS R a EOS RP. Jde o makro kroužky s délkou 11 a 18 mm, které mohou být použity i současně.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Hasselblad uvádí digitální stěnu CFV II 50C a tělo 907X Hasselblad uvádí digitální stěnu CFV II 50C a tělo 907X
Od společnosti Hasselblad jsme se dočkali velkého množství novinek a mezi nimi je i digitální stěna CFV II 50C a velmi malé středoformátové tělo 907X, které podporuje nové XCD objektivy. Výsledkem je na svou třídu velmi malý fotoaparát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře