www.digimanie.cz
>
>

Fotografka pořizuje snímky psů v oblacích barevných prášků

Fotografka pořizuje snímky psů v oblacích barevných prášků
, , aktualita
Někdy stačí poměrně málo a fotografie dostane netradiční nádech. Fotografka Jess Bell se rozhodla, že své fotografie psů zpestří různými barevnými prášky, které nechávají efektní stopy za skákajícími zvířaty. 
reklama
Fotografka pocházející z Toronta chtěla své fotografie zvířat pojmout barevnějším způsobem. Ve své tvorbě se rozhodla využít barevných prášků, které se používají na různých festivalech, na párty či právě při fotografování jako oživení snímku. 
 

Jess Bell nafotila celou sérii fotografií, na kterých zachycuje skákající psy nechávající za sebou barevnou práškovou stopu ve vzduchu. Tyto snímky byly pořízeny se psy a reálnými barevnými prášky, nejsou jen výsledkem úprav při postprocessingu. K fotografování použila Jess Bell zrcadlovku Nikon D5 a objektiv s ohniskovou vzdáleností 300 mm. 
 

Fotografka zvířat vyhledala několik cvičitelů psů s jejich čtyřnohými parťáky a rozhodla se uskutečnit tento projekt. Před fotografováním nasypala na psy barevný prášek a pak už jen zachytila moment, kdy zvíře vykonávalo daný povel a barevný prášek se rozptýlil ve vzduchu. Svou tvorbu zveřejňuje Jess Bell například na Instagramu

Zdroj: petapixel.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Lomogon 2.5/32 s clonovým diskem na Kickstarteru Lomogon 2.5/32 s clonovým diskem na Kickstarteru
Další kampaň na Kickstarteru se věnuje uvedení nového objektivu. Za následujícím z nich stojí společnost Lomography a představuje nový Lomogon 2.5/32 pro digitální i analogové DSLR. Zajímavý je zejména clonovým diskem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotíme dovolenou mobilem: italské Lecce nalehko Fotíme dovolenou mobilem: italské Lecce nalehko
Mobilní telefony jsou mezi nadšenci fotografie často zavrhovány, nicméně faktem je, že většinoví uživatelé hází kompakty i zrcadlovky do koše a nefotí už na nic jiného než na telefon. Proto jsem si to také vyzkoušel v italském Lecce.
Dnes, článek, Milan Šurkala10 komentářů
Tamron oznámil vývoj 3 objektivů včetně SP 35mm F1.4 Tamron oznámil vývoj 3 objektivů včetně SP 35mm F1.4
Známý výrobce objektivů Tamron oznámil, že si pro nás chystá hned tři nové objektivy. Konkrétně půjde o 35-150mm F/2.8-4 Di VC OSD, SP 35mm F/1.4 Di USD pro DSLR a 17-28mm F/2.8 Di III RXD pro CSC.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let Námořník ze slavné fotografie zemřel ve věku 95 let
Slavná fotografie "V-J Day in Times Square" Alfreda Eisenstaedta zobrazuje námořníka George Mendonsu, který z radosti nad koncem války políbil okolo jdoucí sestřičku. Ten zemřel ve věku 95 let těsně před svými dalšími narozeninami.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji Šrotovné u Panasonicu: Lumix S1/S1R s objektivy až o 15600 Kč levněji
Pokud si děláte zálusk na nový full frame CSC fotoaparát Panasonic Lumix S1 nebo S1R a některé objektivy, tak má pro vás Panasonic připravenu akci typu "šrotovné". Za odkup starého CSC nebo DSLR můžete dostat slevu až 15600 Kč.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře