www.digimanie.cz
>
>

Fotografka pořizuje snímky psů v oblacích barevných prášků

Fotografka pořizuje snímky psů v oblacích barevných prášků
, , aktualita
Někdy stačí poměrně málo a fotografie dostane netradiční nádech. Fotografka Jess Bell se rozhodla, že své fotografie psů zpestří různými barevnými prášky, které nechávají efektní stopy za skákajícími zvířaty. 
K oblíbeným
reklama
Fotografka pocházející z Toronta chtěla své fotografie zvířat pojmout barevnějším způsobem. Ve své tvorbě se rozhodla využít barevných prášků, které se používají na různých festivalech, na párty či právě při fotografování jako oživení snímku. 
 

Jess Bell nafotila celou sérii fotografií, na kterých zachycuje skákající psy nechávající za sebou barevnou práškovou stopu ve vzduchu. Tyto snímky byly pořízeny se psy a reálnými barevnými prášky, nejsou jen výsledkem úprav při postprocessingu. K fotografování použila Jess Bell zrcadlovku Nikon D5 a objektiv s ohniskovou vzdáleností 300 mm. 
 

Fotografka zvířat vyhledala několik cvičitelů psů s jejich čtyřnohými parťáky a rozhodla se uskutečnit tento projekt. Před fotografováním nasypala na psy barevný prášek a pak už jen zachytila moment, kdy zvíře vykonávalo daný povel a barevný prášek se rozptýlil ve vzduchu. Svou tvorbu zveřejňuje Jess Bell například na Instagramu

Zdroj: petapixel.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony Tokina uvádí makroobjektiv Fírin 100mm F2.8 pro Sony
Společnost Tokina přidala do nabídky svých objektivů novinku v podobě objektivu Fírin 100mm F2.8. Ten je určen pro APS-C i full frame CSC fotoaparáty značky Sony a nabídne tradiční makro zvětšení 1:1.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO Joby uvedlo kovový stativ GorillaPod 3K PRO
Oblíbené stativy GorillaPod od společnosti Joby existují ve velkém množství variant a nyní se představuje další novinka. Jmenuje se GorillaPod 3K PRO a představuje kovovou variantu již známého modelu.
15.4.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony Cyber-shot HX99: postřehy z praxe Sony Cyber-shot HX99: postřehy z praxe
Sony pokračuje s výrobou kapesních ultrazoomů a jeho nový model Cyber-shot HX99 míří trochu výš. Přináší totiž např. podporu RAWu, má i dotykový displej a nezapomnělo se ani na populární 4K videosekvence.
15.4.2019, recenze, Milan Šurkala18 komentářů
Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ Nejlepší foto monitory na TIPA 2019 má LG a BenQ
Poslední kategorií, na kterou se v rámci aknety TIPA Awards 2019 podíváme, jsou monitory pro fotografy. Zde letos bodovaly dvě společnosti, BenQ v levnější kategorii a LG v té více profesionální.
14.4.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Ceny TIPA 2019 pro Tokinu, Tamron a Manfrotto Ceny TIPA 2019 pro Tokinu, Tamron a Manfrotto
Po jednom titulu z cen TIPA Awards 2019 si odnesly i další tři společnosti. Nyní se podíváme na širokoúhlé objektivy od Tamronu a Tokiny se světelností F2,8 a karbonový stativ italské společnosti Manfrotto.
13.4.2019, aktualita, Milan Šurkala