www.digimanie.cz
>
>

Fotografka se vyrovnává s úzkostmi vytvářením magických autoportrétů

Fotografka se vyrovnává s úzkostmi vytvářením magických autoportrétů
, , aktualita
Fotografování nemusí být jen koníček nebo povolání, může dobře fungovat i jako terapie. Fotografka, která trpí úzkostmi, se se svými psychickými problémy vyrovnává vytvářením autoportrétů, které vypadají jako z jiného světa.
reklama
Monica Lazăr je jedna z velkého počtu lidí, které trápí psychické potíže. Tato žena se ale se svými problémy dokáže vyrovnávat pomocí fotografování. Místo toho, aby ji její úzkosti porazily a odřízly ji od sociálního kontaktu s okolním světem, nechala se fotografka čtyři roky zpátky unést krásou autoportrétů a toto rozhodnutí jí změnilo život a dalo jí nový způsob komunikace s ostatními. 
 

Fotografka pochází z Bukurešti v Rumunsku a vytváří vlastní surrealistické portréty, které zveřejňuje například na svém instagramovém účtu. Díky fotografování se jí podařilo najít i spřízněnou duši - muže, který jí pomáhá s jejími autoportréty. On vyfotí fotografii a Monica Lazăr jí dodá pohádkové kouzlo či děsivý nádech ve Photoshopu. Vzniknou tak snímky s tornádem v pozadí, v ohnivém lese či s létajícími klobouky. 
 

Fotografie Monicy Lazăr vyjadřují její emoce - přání, sny, nebo strachy, se kterými se musí vyrovnávat a kterým musí čelit. Hlavním heslem fotografky je odvaha udělat něco krásného z něčeho velmi bolestivého. Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Pentax aktualizoval roadmapu objektivů pro příští roky Pentax aktualizoval roadmapu objektivů pro příští roky
Společnost Ricoh přišla s aktualizovanou verzí své roadmapy připravovaných objektivů Pentax pro K-Mount. Ta odhaluje 8 nových objektivů, které se objeví v následujících dvou letech pro APS-C i full frame zrcadlovky.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Steve McCurry spouští masterclass na Masters of Photography Steve McCurry spouští masterclass na Masters of Photography
Dnes hodně populární online kurzy největších profíků, tzv. masterclass, spouští další ze známých fotografů, Steve McCurry. Ten je znám především svou slavnou fotografií afgánské dívky. Jeho kurz bude na Masters of Photography.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Modulární stativ Novoflex TrioPod Pro75 unese až 65 kg Modulární stativ Novoflex TrioPod Pro75 unese až 65 kg
Novoflex představil nový modulární stativ TrioPod Pro75, který má unést až neuvěřitelných 65 kilogramů. Nabízí na něj všechny součástky, takže si je možné jej vyskládat dle libosti a v případě nutnost je možné jej i snadno opravit.
15.3.2018, aktualita, Milan Šurkala
Nové paměťové karty Kingston Canvas Select, Go! a React Nové paměťové karty Kingston Canvas Select, Go! a React
Společnost Kingston uvedla na trh novou řadu paměťových karet SD a microSD Canvas. Ta se podle způsobu použití dělí na další řady Select, Go! a React. Ty nejrychlejší slibují zápis s rychlostí až 80 MB/s.
15.3.2018, aktualita, Milan Šurkala
Canon rozjede CSC, chce 50 % trhu systémů s výměnnými objektivy Canon rozjede CSC, chce 50 % trhu systémů s výměnnými objektivy
Internetem kolují zvěsti o příchodu full frame CSC fotoaparátu od Canonu, nic ale nebylo zatím potvrzeno. Přesto se už i na oficiálních místech hovoří o tom, že se na CSC výrazně zapracuje, i kdyby to mělo ohrozit zrcadlovky.
14.3.2018, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů