www.digimanie.cz
>
>

Fotografka se vyrovnává s úzkostmi vytvářením magických autoportrétů

Fotografka se vyrovnává s úzkostmi vytvářením magických autoportrétů
, , aktualita
Fotografování nemusí být jen koníček nebo povolání, může dobře fungovat i jako terapie. Fotografka, která trpí úzkostmi, se se svými psychickými problémy vyrovnává vytvářením autoportrétů, které vypadají jako z jiného světa.
reklama
Monica Lazăr je jedna z velkého počtu lidí, které trápí psychické potíže. Tato žena se ale se svými problémy dokáže vyrovnávat pomocí fotografování. Místo toho, aby ji její úzkosti porazily a odřízly ji od sociálního kontaktu s okolním světem, nechala se fotografka čtyři roky zpátky unést krásou autoportrétů a toto rozhodnutí jí změnilo život a dalo jí nový způsob komunikace s ostatními. 
 

Fotografka pochází z Bukurešti v Rumunsku a vytváří vlastní surrealistické portréty, které zveřejňuje například na svém instagramovém účtu. Díky fotografování se jí podařilo najít i spřízněnou duši - muže, který jí pomáhá s jejími autoportréty. On vyfotí fotografii a Monica Lazăr jí dodá pohádkové kouzlo či děsivý nádech ve Photoshopu. Vzniknou tak snímky s tornádem v pozadí, v ohnivém lese či s létajícími klobouky. 
 

Fotografie Monicy Lazăr vyjadřují její emoce - přání, sny, nebo strachy, se kterými se musí vyrovnávat a kterým musí čelit. Hlavním heslem fotografky je odvaha udělat něco krásného z něčeho velmi bolestivého. Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony uvedlo světelný objektiv FE 24mm F1.4 GM Sony uvedlo světelný objektiv FE 24mm F1.4 GM
V nabídce objektivů značky Sony pro full frame CSC fotoaparáty se nově objevil světelný širokoúhlý model FE 24mm F1.4 GM (SEL24F14GM). Navzdory výborné světelnosti se může chlubit poměrně kompaktní stavbou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Voigtländer Nokton 50mm F1.2 VM přichází na trh Voigtländer Nokton 50mm F1.2 VM přichází na trh
Vysoce světelný objektiv Voigtländer Nokton 50mm F1.2 VM byl sice ohlášen už březnu, teprve nyní se ale dostává na trh. Dozvěděli jsme se také některé další technické údaje. Překvapivá je např. nízká hmotnost.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Canon PowerShot SX70 HS nabídne 65× zoom a 4K video Canon PowerShot SX70 HS nabídne 65× zoom a 4K video
Po dlouhé době se v nabídce Canonu objevuje nový velký ultrazoom. PowerShot SX70 HS ponechává 65× optický zoom a 21mm ohniskovou vzdálenost, zrychluje však procesor a přidal také UHD 4K video.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Lowepro uvedlo 2. generaci batohů a brašen ProTactic Lowepro uvedlo 2. generaci batohů a brašen ProTactic
Tradiční výrobce fotografického příslušenství Lowepro dává na trh novou generaci brašen, batohů a jiného příslušenství řady ProTactic. Vylepšují modularitu a organizaci, zapracovalo se také na přístupu a odolnosti.
20.9.2018, aktualita, Milan Šurkala
Full frame Panasonic by měl mít rozlišení přes 42 MPx Full frame Panasonic by měl mít rozlišení přes 42 MPx
Internetem kolují zvěsti, že Panasonic chystá už na příští týden koncept nového full frame CSC fotoaparátu. Z neoficiálních zdrojů se objevily zprávy např. o tom, že bude mít čip s rozlišením přes 42 MPx a pokročilé možnosti natáčení videa.
18.9.2018, aktualita, Milan Šurkala31 komentářů