www.digimanie.cz
>
>

Fotografka se vyrovnává s úzkostmi vytvářením magických autoportrétů

Fotografka se vyrovnává s úzkostmi vytvářením magických autoportrétů
, , aktualita
Fotografování nemusí být jen koníček nebo povolání, může dobře fungovat i jako terapie. Fotografka, která trpí úzkostmi, se se svými psychickými problémy vyrovnává vytvářením autoportrétů, které vypadají jako z jiného světa.
reklama
Monica Lazăr je jedna z velkého počtu lidí, které trápí psychické potíže. Tato žena se ale se svými problémy dokáže vyrovnávat pomocí fotografování. Místo toho, aby ji její úzkosti porazily a odřízly ji od sociálního kontaktu s okolním světem, nechala se fotografka čtyři roky zpátky unést krásou autoportrétů a toto rozhodnutí jí změnilo život a dalo jí nový způsob komunikace s ostatními. 
 

Fotografka pochází z Bukurešti v Rumunsku a vytváří vlastní surrealistické portréty, které zveřejňuje například na svém instagramovém účtu. Díky fotografování se jí podařilo najít i spřízněnou duši - muže, který jí pomáhá s jejími autoportréty. On vyfotí fotografii a Monica Lazăr jí dodá pohádkové kouzlo či děsivý nádech ve Photoshopu. Vzniknou tak snímky s tornádem v pozadí, v ohnivém lese či s létajícími klobouky. 
 

Fotografie Monicy Lazăr vyjadřují její emoce - přání, sny, nebo strachy, se kterými se musí vyrovnávat a kterým musí čelit. Hlavním heslem fotografky je odvaha udělat něco krásného z něčeho velmi bolestivého. Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Sony chystá 1/1,8" HDR čip pro smartphony s 38 MPx Sony chystá 1/1,8" HDR čip pro smartphony s 38 MPx
Na internetu se objevil další únik od Sony. Tentokrát hovoří o snímacím čipu pro smartphony s velkou úhlopříčkou 1/1,8" a rozlišením 38 MPx. Tento čip ale bude mít Dual Bayer masku, bílé pixely a HDR z jediné expozice.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Meyer Optik Görlitz žije, objektivy z crowdfundingu ale neobdržíte Meyer Optik Görlitz žije, objektivy z crowdfundingu ale neobdržíte
Společnost net SE, vlastnící značku Meyer Optik Görlitz a další, nedávno zbankrotovala. Jméno nicméně odkoupila společnost OPC Optics, která hodlá pokračovat v produkci některých těchto objektivů. Ty zaplacené crowdfundingem ale nedostanete.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Kipon uvádí speedboostery Baveyes pro Nikon Z a Canon RF Kipon uvádí speedboostery Baveyes pro Nikon Z a Canon RF
Bajonety Nikon Z a Canon RF se těší zájmu ze strany společnosti Kipon, která pro ně upravila nejen několik objektivů, ale přidala i tzv. speedboostery. Ty umožní montáž středoformátových objektivů se zachováním jejich charakteru.
13.12.2018, aktualita, Milan Šurkala
Egypt pohoršila fotografie páru majícího sex na pyramidě v Gíze Egypt pohoršila fotografie páru majícího sex na pyramidě v Gíze
Egypt nyní vyšetřuje pravost nahrávky na YouTube a fotografie páru, který měl před pár týdny vylézt na Velkou pyramidu v Gíze. Vstup na ni je zakázán a mít na ní ještě sex, to už přesahuje všechny meze.
11.12.2018, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Kipon představil F2,4 objektivy pro Nikon Z a Canon RF Kipon představil F2,4 objektivy pro Nikon Z a Canon RF
Společnost Kipon je sice více známá jako výrobce redukcí na objektivy, nicméně nyní představuje i samotné objektivy. Jde o 5 nových kousků řady Elegant s dobrou světelností F2,4 pro nové full frame CSC od Canonu a Nikonu.
10.12.2018, aktualita, Milan Šurkala1 komentář