www.digimanie.cz
>
>

Fotografka se vyrovnává s úzkostmi vytvářením magických autoportrétů

Fotografka se vyrovnává s úzkostmi vytvářením magických autoportrétů
, , aktualita
Fotografování nemusí být jen koníček nebo povolání, může dobře fungovat i jako terapie. Fotografka, která trpí úzkostmi, se se svými psychickými problémy vyrovnává vytvářením autoportrétů, které vypadají jako z jiného světa.
reklama
Monica Lazăr je jedna z velkého počtu lidí, které trápí psychické potíže. Tato žena se ale se svými problémy dokáže vyrovnávat pomocí fotografování. Místo toho, aby ji její úzkosti porazily a odřízly ji od sociálního kontaktu s okolním světem, nechala se fotografka čtyři roky zpátky unést krásou autoportrétů a toto rozhodnutí jí změnilo život a dalo jí nový způsob komunikace s ostatními. 
 

Fotografka pochází z Bukurešti v Rumunsku a vytváří vlastní surrealistické portréty, které zveřejňuje například na svém instagramovém účtu. Díky fotografování se jí podařilo najít i spřízněnou duši - muže, který jí pomáhá s jejími autoportréty. On vyfotí fotografii a Monica Lazăr jí dodá pohádkové kouzlo či děsivý nádech ve Photoshopu. Vzniknou tak snímky s tornádem v pozadí, v ohnivém lese či s létajícími klobouky. 
 

Fotografie Monicy Lazăr vyjadřují její emoce - přání, sny, nebo strachy, se kterými se musí vyrovnávat a kterým musí čelit. Hlavním heslem fotografky je odvaha udělat něco krásného z něčeho velmi bolestivého. Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Adobe má další rekordní čtvrtletí, příjmy opět vzrostly Adobe má další rekordní čtvrtletí, příjmy opět vzrostly
Společnosti Adobe se velmi daří. Přechod na předplatné se vyplácí, přestože mnoho lidí vyjadřuje nespokojenost a firmě meziročně rostou příjmy o zhruba čtvrtinu. Produkty Creative přitom tvoří více než polovinu příjmů.
19.6.2018, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Umělá inteligence Nvidie vytváří slow-motion videa Umělá inteligence Nvidie vytváří slow-motion videa
Pokud váš fotoaparát nebo telefon neumí zpomalená (slow-motion) videa nebo je chcete zpomalit ještě více, má pro vás Nvidia řešení. Její systém umělé inteligence totiž dokáže zpomalovat videa s překvapivě dobrým výsledkem.
19.6.2018, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
AMS začal s výrobou 48MPx FF čipu s globální závěrkou AMS začal s výrobou 48MPx FF čipu s globální závěrkou
AMS, kdysi známý jako CMOSIS, představil velký full frame senzor CMV50000 s rozlišením téměř 48 megapixelů. Na tom by nebylo nic až tak převratného, kdyby nebyl vybaven funkcí globální závěrky.
19.6.2018, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Samyang uvedl kompaktní AF 85mm f/1.4 EF pro Canon Samyang uvedl kompaktní AF 85mm f/1.4 EF pro Canon
Korejský Samyang rozšířil nabídku svých objektivů s autofokusem na 7 modelů. Tím posledním je AF 85mm F1.4 EF. Už podle názvu je patrné, že je určený pro full frame zrcadlovky společnosti Canon. Má překvapivě malé rozměry.
18.6.2018, aktualita, Milan Šurkala
ALPA uvádí adaptér pro objektivy Leica M ALPA uvádí adaptér pro objektivy Leica M
Fotoaparáty ALPA mohou nově využívat i služeb objektivů s bajonetem Leica M díky novému adaptéru. Ten však přinese několik omezení a především bude nutné počítat s tím, že objektivy pro Leica M jsou určeny jen pro full frame.
18.6.2018, aktualita, Milan Šurkala1 komentář