FotoVýzva - 8. kolo Rychlá jízda: poslední den

FotoVýzva - 8. kolo Rychlá jízda: poslední den
, , soutěž
Už je téměř konec dubna a tedy i doby, kdy se můžete zúčastnit 8. kola naší soutěže FotoVýzva na téma Rychlá jízda. Sponzorem je Centrum FotoŠkoda, na autora nejlepšího snímku čeká objektiv Tamron 70-300mm pro zrcadlovku dle výběru.
K oblíbeným
reklama
Do konce dubna zbývá poslední den, proto připomínáme aktuální kolo soutěže FotoVýzva Digimanie na téma Rychlá jízda, kterého se můžete tento měsíc zúčastnit.- ukázka dosud zařazených fotek na téma Rychlá jízda -Jak se zúčastnit? | Galerie soutěžních fotek
Na autory 4 nejlepších fotografií čekají hodnotné ceny:


Cena pro vítězeObjektiv Tamron 70-300/4-5,6 Di VC USD pro zrcadlovku dle výběru (cena cca: 10 000 Kč)
2. až 4. místo: Poukázky na fotoslužby v Centru FotoŠkoda
(2. = 1000 Kč, 3. = 500 Kč, 4. = 300 Kč)
Tři nejlepší fotky umístíme s uvedením autorů a s odkazy na jejich fotografické portfolio na stránku nejlepších
Sponzory jsou obchod s fototechnikou Centrum FotoŠkoda a výrobce objektivů Tamron.


Rád(a) fotografujete? Tohle téma by Vám přece nemělo uniknout!
reklama
Nejnovější články
Hvězda TV show Americký chopper ukradla fotku, zaplatí pokutu 258 tis. USD Hvězda TV show Americký chopper ukradla fotku, zaplatí pokutu 258 tis. USD
Paul Teutul Sr. z televizní show Americký chopper má další finanční problém. Se svým synem neoprávněně použili fotografii pro své merchandise produkty a nyní musí zaplatit pokutu přes 258 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž zapálil dům, aby se v něm mohl akčně vyfotit a natočit Muž zapálil dům, aby se v něm mohl akčně vyfotit a natočit
Někteří lidé to nemají v hlavě moc v pořádku. Jedním z nich je u muž, který v Utahu podpálil opuštěný dům, aby si přitom mohl udělat zajímavé fotky a videa. Navíc to nebyl jeho první prohřešek před zákonem.
23.2.2020, aktualita, Milan Šurkala
Cosina uvedla vysoce světelný Nokton 35mm F1,2 Aspherical III VM Cosina uvedla vysoce světelný Nokton 35mm F1,2 Aspherical III VM
Další velmi světelnou novinkou, kterou uvedla společnost Cosina v těchto dnech, je objektiv Nokton 35mm F1.2 Aspherical III VM. Jak už napovídá jeho název, je určen pro M-Mount, tedy např. dálkoměry Leica M.
22.2.2020, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
OmniVision OV64C: nový 64MPx 1/1,7" čip s podporou 8K videa OmniVision OV64C: nový 64MPx 1/1,7" čip s podporou 8K videa
Na trh snímačů pro mobilní telefony putuje nový model OmniVision OV64C. Nabídne velkou  úhlopříčku typu 1/1,7" a vysoké 64MPx rozlišení. Zvládne např. natáčet i 8K videosekvence nebo HDR záznam.
22.2.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Ostuda reality show The Bachelor: naprosto amatérské retuše bikin Ostuda reality show The Bachelor: naprosto amatérské retuše bikin
Někdy je opravdu s podivem, co vše může být považováno za nekorektní. Seznamovací soutěž a reality show The Bachelor teď čelí posměškům za retušování bikin, které byly provedeny opravdu amatérským způsobem.
21.2.2020, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře