www.digimanie.cz
>
>
>

Fujifilm instax mini Link vytiskne fotky i z videa

Fujifilm instax mini Link vytiskne fotky i z videa
, , aktualita
Společnost Fujifilm rozšířila nabídku svých populárních instantních tiskáren o nový model instax mini Link. Ten může tisknout z telefonu nejen vybrané fotky, ale také snímky z videa. Také umí překvapovat náhodnými snímky.
K oblíbeným
reklama
Instantní tiskárny Fujifilmu jsou prodejně velmi úspěšné, a tak není divu, že představuje další model, instax mini Link, který je jakousi mobilní bezdrátovou instantní tiskárnou k vašemu telefonu. Z aplikace lze pomocí Bluetooth na tiskárnu poslat fotku i vytípnutý snímek z videoklipu (funkce Video Print). Funkce Party Print pak dovoluje připojení až pěti různých smartphonů, které se mohou podílet na vzniku společné koláže. Surprise Mode si pak náhodně vybere snímky k vytištění a uživatelé tak budou napjati, co vlastně z tiskárny vyleze. Match Test se pak vás a vašeho nejlepšího kamaráda nebo kamarádky v rámci aplikace zeptá na otázky a výsledek kompatibility mezi vámi dvěma se pak dostane na společnou fotku.
 
Fujifilm Instax Mini Link
 
Doba tisku činí 12 sekund, vyvolání je pak ukončeno po dalších 90 sekundách. Fotografie mají rozlišení 800x600 pixelů při hustotě tisku 318 dpi, využita je 8bitová hloubka barev. Podporovány jsou formáty JPEG, PNG a dokonce i HEIF. Rozměr fotografie je tak 62x46 mm na papíru velikosti 86x54 mm. Zajímavostí jsou pohybové senzory v tiskárně, které např. nakláněním mohou řídit zoom a stiskem tlačítka pak telefonem pořídit fotku. Nejsem si jist, zda to bude v praxi nějak užitečné, ale aspoň je co psát do marketingových materiálů. Také režimy Fun a Party lze vybrat jen tím, že tiskárnu položíte naležato nebo nastojato.
 
Fujifilm Instax Mini Link
 
Li-Ion akumulátor má dle výrobce vydržet na vytištění 100 snímků a nabíjet se má přes micro-USB 80 až 120 minut. Rozměry činí 90,3×34,6×124,5 mm a váží 209 gramů bez filmů. K dispozici bude modrá, růžová a bílá verze za cenu $99,95.
 
Fujifilm Instax Mini Link
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Video: Silný vítr v Austrálii vytvořil obrácené vodopády Video: Silný vítr v Austrálii vytvořil obrácené vodopády
Někdy se povede zachytit na video nebo na fotografii zajímavé úkazy, které způsobí přírodní živly. V národním parku v Austrálii před několika dny nastaly příhodné povětrnostní podmínky, aby vznikly "vodopády naopak". 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Meike uvádí levný objektiv 25mm F1.8 za pouhých $75 Meike uvádí levný objektiv 25mm F1.8 za pouhých $75
Další novinkou společnosti Meike pro CSC fotoaparáty je objektiv 25mm F1.8. Ten bude stát pouhých 75 USD. Nabídne manuální zaostřování a velmi kompaktní konstrukci s hmotností jen 170 gramů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samyang představil 4 video objektivy se světelností F1.5 Samyang představil 4 video objektivy se světelností F1.5
Natáčení videa pomocí fotoaparátů je stále více a více populární, a tak Samyang rozšiřuje nabídku svých VDSLR objektivů optimalizovaných pro video o nové verze se světelností T1.5. Máme tu 24mm, 35mm, 50mm i 85mm varianty.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Tamron si patentoval ultrazoomy včetně extrémního 18-500mm Tamron si patentoval ultrazoomy včetně extrémního 18-500mm
Společnost Tamron podala několik patentů na nové ultrazoomové objektivy, mezi nimiž byl krátkorozsahový model 18-100mm F3.5-5.6 i doslova extrémní objektiv 18-500mm s více než 26× optickým zoomem, papírově dokonce 28násobným.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Autofokus pro manuální objektivy Leica M: adaptér Fotodiox Pro Pronto Autofokus pro manuální objektivy Leica M: adaptér Fotodiox Pro Pronto
Použití objektivů s manuálním zaostřováním může být občas poněkud nepohodlné. Proto se vymýšlí adaptéry, které by jim měli přinést funkci autofokusu. Jednou z novinek je zahájení prodeje adaptéru Fotodiox Pro Pronto pro objektivy Leica M.
Včera, aktualita, Milan Šurkala