www.digimanie.cz
>
>
>

Fujifilm instax mini Link vytiskne fotky i z videa

Fujifilm instax mini Link vytiskne fotky i z videa
, , aktualita
Společnost Fujifilm rozšířila nabídku svých populárních instantních tiskáren o nový model instax mini Link. Ten může tisknout z telefonu nejen vybrané fotky, ale také snímky z videa. Také umí překvapovat náhodnými snímky.
K oblíbeným
reklama
Instantní tiskárny Fujifilmu jsou prodejně velmi úspěšné, a tak není divu, že představuje další model, instax mini Link, který je jakousi mobilní bezdrátovou instantní tiskárnou k vašemu telefonu. Z aplikace lze pomocí Bluetooth na tiskárnu poslat fotku i vytípnutý snímek z videoklipu (funkce Video Print). Funkce Party Print pak dovoluje připojení až pěti různých smartphonů, které se mohou podílet na vzniku společné koláže. Surprise Mode si pak náhodně vybere snímky k vytištění a uživatelé tak budou napjati, co vlastně z tiskárny vyleze. Match Test se pak vás a vašeho nejlepšího kamaráda nebo kamarádky v rámci aplikace zeptá na otázky a výsledek kompatibility mezi vámi dvěma se pak dostane na společnou fotku.
 
Fujifilm Instax Mini Link
 
Doba tisku činí 12 sekund, vyvolání je pak ukončeno po dalších 90 sekundách. Fotografie mají rozlišení 800x600 pixelů při hustotě tisku 318 dpi, využita je 8bitová hloubka barev. Podporovány jsou formáty JPEG, PNG a dokonce i HEIF. Rozměr fotografie je tak 62x46 mm na papíru velikosti 86x54 mm. Zajímavostí jsou pohybové senzory v tiskárně, které např. nakláněním mohou řídit zoom a stiskem tlačítka pak telefonem pořídit fotku. Nejsem si jist, zda to bude v praxi nějak užitečné, ale aspoň je co psát do marketingových materiálů. Také režimy Fun a Party lze vybrat jen tím, že tiskárnu položíte naležato nebo nastojato.
 
Fujifilm Instax Mini Link
 
Li-Ion akumulátor má dle výrobce vydržet na vytištění 100 snímků a nabíjet se má přes micro-USB 80 až 120 minut. Rozměry činí 90,3×34,6×124,5 mm a váží 209 gramů bez filmů. K dispozici bude modrá, růžová a bílá verze za cenu $99,95.
 
Fujifilm Instax Mini Link
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Olympus uvádí malý OM-D E-M5 Mark III s 20MPx čipem Olympus uvádí malý OM-D E-M5 Mark III s 20MPx čipem
Olympus dnes představil nový fotoaparát OM-D E-M5 Mark III, který má přinášet některé z technologií E-M1 Mark II v mnohem menším těle. Má tak 20MPx senzor, vylepšený fázový systém AF s citlivostí od -6 EV a další detaily.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Doporučené fotoaparáty: říjen 2019 Doporučené fotoaparáty: říjen 2019
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat ve stále dost široké nabídce nejrůznějších fotoaparátů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Včera, návod, Milan Šurkala55 komentářů
Nikon prozradil chystané objektivy pro Z-Mount Nikon prozradil chystané objektivy pro Z-Mount
Nikon nás pravidelně informuje o připravovaných objektivech pro svůj nový Z-Mount a nyní už víme plány až do roku 2021. Dostane se na pevná světelná skla, zoomy, ultrazoomy a dokonce i pancake objektivy.
15.10.2019, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Canon uvedl IVY REC, malý fotoaparát ve formě klíčenky Canon uvedl IVY REC, malý fotoaparát ve formě klíčenky
Na začátku léta oznámila společnost Canon svůj nový fotoaparát IVY REC, který má tvar a velikost typickou spíše pro USB klíčenky. Karabina pro připnutí fotoaparátu pak může sloužit i jako průhledový hledáček.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Fotoaparáty v Apple iPhone 11 Pro (Max) stojí $73,5 Fotoaparáty v Apple iPhone 11 Pro (Max) stojí $73,5
Server TechInsights rozebral 512GB smartphone Apple iPhone 11 Pro Max, aby zjistil, kolik vlastně stojí součástky do něj. Hodnotu spojenou s focením vyčíslil na $73,5 a jde tak o nejdražší položku.
14.10.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář