www.digimanie.cz
>
>
>

Fujifilm instax mini Link vytiskne fotky i z videa

Fujifilm instax mini Link vytiskne fotky i z videa
, , aktualita
Společnost Fujifilm rozšířila nabídku svých populárních instantních tiskáren o nový model instax mini Link. Ten může tisknout z telefonu nejen vybrané fotky, ale také snímky z videa. Také umí překvapovat náhodnými snímky.
K oblíbeným
reklama
Instantní tiskárny Fujifilmu jsou prodejně velmi úspěšné, a tak není divu, že představuje další model, instax mini Link, který je jakousi mobilní bezdrátovou instantní tiskárnou k vašemu telefonu. Z aplikace lze pomocí Bluetooth na tiskárnu poslat fotku i vytípnutý snímek z videoklipu (funkce Video Print). Funkce Party Print pak dovoluje připojení až pěti různých smartphonů, které se mohou podílet na vzniku společné koláže. Surprise Mode si pak náhodně vybere snímky k vytištění a uživatelé tak budou napjati, co vlastně z tiskárny vyleze. Match Test se pak vás a vašeho nejlepšího kamaráda nebo kamarádky v rámci aplikace zeptá na otázky a výsledek kompatibility mezi vámi dvěma se pak dostane na společnou fotku.
 
Fujifilm Instax Mini Link
 
Doba tisku činí 12 sekund, vyvolání je pak ukončeno po dalších 90 sekundách. Fotografie mají rozlišení 800x600 pixelů při hustotě tisku 318 dpi, využita je 8bitová hloubka barev. Podporovány jsou formáty JPEG, PNG a dokonce i HEIF. Rozměr fotografie je tak 62x46 mm na papíru velikosti 86x54 mm. Zajímavostí jsou pohybové senzory v tiskárně, které např. nakláněním mohou řídit zoom a stiskem tlačítka pak telefonem pořídit fotku. Nejsem si jist, zda to bude v praxi nějak užitečné, ale aspoň je co psát do marketingových materiálů. Také režimy Fun a Party lze vybrat jen tím, že tiskárnu položíte naležato nebo nastojato.
 
Fujifilm Instax Mini Link
 
Li-Ion akumulátor má dle výrobce vydržet na vytištění 100 snímků a nabíjet se má přes micro-USB 80 až 120 minut. Rozměry činí 90,3×34,6×124,5 mm a váží 209 gramů bez filmů. K dispozici bude modrá, růžová a bílá verze za cenu $99,95.
 
Fujifilm Instax Mini Link
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Leica představila objektiv Summilux-M 90mm f/1.5 ASPH Leica představila objektiv Summilux-M 90mm f/1.5 ASPH
Novým objektivem ve výrobním programu společnosti Leica je dlouho očekávaný světelný portrétní objektiv Summilux-M 90mm f/1.5 ASPH pro M-Mount. Počítejte však s tím, že bude stát jak nové malé auto.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fotobanka Shutterstock už fotografům vyplatila 1 mld. USD Fotobanka Shutterstock už fotografům vyplatila 1 mld. USD
Fotobanka Shutterstock patří k největším ve svém oboru a nyní slaví velký milník. Od roku 2004 totiž fotografům na provizích vyplatila více než jednu miliardu dolarů. Za prvních 11 měsíců letošního roku to bylo přes 145 milionů.
11.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF Sony uvádí nové 2×2 OCL řešení mobilních snímačů pro celoplošný fázový AF
Sony vylepšilo své snímače s Quad Bayerovou barevnou maskou o novou technologii 2×2 On-Chip Lens (OCL). Ta zvětšuje mikročočky nad pixely, které pokrývají 2×2 pixely, což má mít výhody zejména pro autofokus.
10.12.2019, aktualita, Milan Šurkala54 komentářů
Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč Zimní cashback: Sony vrací až 10000 Kč
Cashback si pro letošní rok připravila i společnost Sony. Ten potrvá do konce ledna 2020 a zpět můžete dostat až 10.000 Kč, což platí pro objektiv SELP18110G. Dostane se ale i na jiné objektivy, fotoaparáty, blesky a jiné příslušenství.
9.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom Samsung Galaxy S11 má mít 108MPx čip a 5× zoom
Pomalu se blíží nový smartphone Samsung Galaxy S11, který má být opět jedním z nejlepších fotomobilů na trhu. Tentokrát mu k tomu ale nemá dopomoci nízké rozlišení, ale naopak vysoké. Má mít 108MPx 1/1,33" senzor.
8.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář