www.digimanie.cz
>
>
>

Fujifilm instax mini Link vytiskne fotky i z videa

Fujifilm instax mini Link vytiskne fotky i z videa
, , aktualita
Společnost Fujifilm rozšířila nabídku svých populárních instantních tiskáren o nový model instax mini Link. Ten může tisknout z telefonu nejen vybrané fotky, ale také snímky z videa. Také umí překvapovat náhodnými snímky.
K oblíbeným
reklama
Instantní tiskárny Fujifilmu jsou prodejně velmi úspěšné, a tak není divu, že představuje další model, instax mini Link, který je jakousi mobilní bezdrátovou instantní tiskárnou k vašemu telefonu. Z aplikace lze pomocí Bluetooth na tiskárnu poslat fotku i vytípnutý snímek z videoklipu (funkce Video Print). Funkce Party Print pak dovoluje připojení až pěti různých smartphonů, které se mohou podílet na vzniku společné koláže. Surprise Mode si pak náhodně vybere snímky k vytištění a uživatelé tak budou napjati, co vlastně z tiskárny vyleze. Match Test se pak vás a vašeho nejlepšího kamaráda nebo kamarádky v rámci aplikace zeptá na otázky a výsledek kompatibility mezi vámi dvěma se pak dostane na společnou fotku.
 
Fujifilm Instax Mini Link
 
Doba tisku činí 12 sekund, vyvolání je pak ukončeno po dalších 90 sekundách. Fotografie mají rozlišení 800x600 pixelů při hustotě tisku 318 dpi, využita je 8bitová hloubka barev. Podporovány jsou formáty JPEG, PNG a dokonce i HEIF. Rozměr fotografie je tak 62x46 mm na papíru velikosti 86x54 mm. Zajímavostí jsou pohybové senzory v tiskárně, které např. nakláněním mohou řídit zoom a stiskem tlačítka pak telefonem pořídit fotku. Nejsem si jist, zda to bude v praxi nějak užitečné, ale aspoň je co psát do marketingových materiálů. Také režimy Fun a Party lze vybrat jen tím, že tiskárnu položíte naležato nebo nastojato.
 
Fujifilm Instax Mini Link
 
Li-Ion akumulátor má dle výrobce vydržet na vytištění 100 snímků a nabíjet se má přes micro-USB 80 až 120 minut. Rozměry činí 90,3×34,6×124,5 mm a váží 209 gramů bez filmů. K dispozici bude modrá, růžová a bílá verze za cenu $99,95.
 
Fujifilm Instax Mini Link
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2 Cosina uvedla retro objektiv Voigtländer Ultron 28mm f/2
Společnost Cosina přichází na trh s novým objektivem Voigtländer Ultron 28mm f/2. Ten bude k dispozici ve dvou variantách, obě se však budou vyznačovat retro designem. Patří totiž do řady objektivů Vintage Line.
17.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech Samsung prý ukončí nesmyslnou megapixelovou válku ve smartphonech
Objevují se informace o tom, že chce společnost Samsung přehodnotit své snahy na poli mobilních snímačů a jejich vysokého rozlišení. Spekuluje se tak, že se možná připravovaný 600MPx senzor ani neobjeví.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem Sony Xperia 1 III a 5 III přichází se 105mm telezoomem
Sony uvedlo dva nové mobilní telefony Xperia 1 III a Xperia 5 III. Oba dva míří především na náročnější tvůrce obsahu. V případě prvního modelu tu máme dokonce 4K displej. Oba pak mají telemodul s optickým zoomem na přepočtených 105 mm.
16.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR Vysoce světelný širokáč: Fujinon XF 18mm F1.4 R LM WR
Pro systém Fujifilm X byl představen další objektiv. Tentokrát je to širokoúhlý model s překvapivě dobrou světelností F1,4. Jeho reálná ohnisková vzdálenost činí 18 mm, po přepočtu je to pak 27 mm.
15.4.2021, aktualita, Milan Šurkala
Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou Dron DJI Air 2S byl oficiálně představen. S výrazně lepší kamerou
DJI uvádí nástupce pro Mavic Air 2, který přichází nejen s kratším názvem, ale především kamerou s kvalitnějším senzorem. Díky tomu lze pořizovat 20MPx fotky nebo 5.4K videa. Přidány byly také nové antikolizní senzory.
15.4.2021, aktualita, Jáchym Šlik