Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Společnost oXy Online s.r.o.
Skrytí této kategorieFilmový pás 
‹‹letní sestřih   Kostel svatého Petra z Alkantary  ROKD  éééééééé...   3 holky››
« Předchozí

ROKD

Další »

ROKD

  Popis fotky

Skrytí této kategorie
kominor

jedna ze šachet v Karviné...

Komentáře k fotce: ROKD (4)

 1. #1
  revival 20:48
  revival
  Re: ROKD
  Takové fotografie „průmyslové krajiny“ rád prohlížím. Málokdo to fotografuje, což je škoda. S tím „jezírkem“ v popředí a zvrásněnou zemí je to charakteristický pohled. Chtělo by to pořídit celý cyklus snímků na toto téma. Dobrá práce.
 2. #2
  olda_x 13:26
  olda_x
  Re: ROKD
  Samotný objekt je opravdu ošklivý , ale samotná fotografie se mi líbí, je to hezky podaný. V podstatě to vidím jak říká revival, akorát se nedivím že to lidé často nefotí.
 3. #3
  kominor 11:36
  kominor
  Re: ROKD
  Díky za vaše komentáře. Ano je to tak, moc se tohle nefotí, ale mám v plánu pořídit ještě pár fotek na toto téma, šachet tady v okolí máme požehnaně...
 4. #4
  revival 18:48
  revival
  Re: ROKD
  kominor: Většině publika se fotky podobných krajin nebude líbit, přesto jsou ty krajiny fotogenické a mohou být i výtvarně a myšlenkově působivé. Musí se ale „přijít“ na to, jak takové krajiny fotit. To není zrovna jednoduchý úkol. A nebudou to fotky jak se říká „pro každého“. Ono taky platí, že co se líbí „všem“ obvykle nemá valnou hodnotu :-).