www.digimanie.cz
>
>
>

Godox CL10: vícebarevné světlo pro youtubery

Godox CL10: vícebarevné světlo pro youtubery
, , aktualita
Další novinkou od společnosti Godox je LED světlo CL10. To je určeno zejména pro youtubery a jiné influencery, kterým nabízí mnoho různých barevných efektů. Je libo blesky, svíčku, oheň nebo policejní sirénu?
K oblíbeným
reklama
Společnost Godox má v nabídce nejen studiová světla pro profesionály, ale nabízí i další příslušenství např. pro natáčení videa pro YouTube a jiné sociální platformy. Influenceři mohou využít novinky v podobě modelu Godox CL10. Světlo dovoluje vytvořit 36 tisíc různých barevných odstínů, které lze nastavovat v RGB a HSI. Je určeno zejména k nasvícení pozadí a vytváření působivých barevných efektů. V nabídce je rovnou 39 různých stylů od RGB cyklu, přes blesky, TV, svíčku, oheň, ohňostroj až po policejní sirény nebo SOS. Ovládání lze provádět přes aplikaci Gogox Light nebo dodávaný dálkový ovladač na vzdálenost do 15 metrů (s ovladačem RC-R9 až na 50 metrů).
 
Godox CL10
 
Samotné světlo má 10 W, což pro své účely postačí. Napájení je možné přes USB-C (5V/2A) a dosahuje maximálně 1100 luxů. Potěší vysoké CRI 97 a TLCI 96. Úhel svícení je 120°, podporuje pak nastavení saturace barev v rozsahu 0 až 100 %. Rozměry světla činí 192×192×65 mm a váží 270 gramů. Cena byla stanovena na 64 USD.
 
Godox CL10
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené fotoaparáty: leden 2022 Doporučené fotoaparáty: leden 2022
Při výběru nového zařízení pro pořizování fotografií není jednoduché se vyznat v nabídce nejrůznějších fotoaparátů a telefonů. Náš pravidelný průvodce tím nejlepším by vám v tom ale mohl pomoci.
Dnes, článek, Milan Šurkala3 komentáře
YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT YouTube: Shorts mají 5 bilionů zhlédnutí, uvažuje se nad NFT
CEO YouTube, Susan Wojcicki, zveřejnila několik zajímavých informací o tom, jak YouTube plánuje pokračovat v roce 2022. Zvažuje se např. integrace NFT nebo další rozšiřování možností YouTube Shorts.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej Ricoh Theta X: 360° kamerka dostává výměnnou baterku a 2,25" displej
Ricoh uvede na trh novou 360° kamerku Theta X. Ta dostane několik užitečných vylepšení jako např. vyměnitelný akumulátor nebo 2,25" displej, díky čemuž sníží svou závislost na připojení k mobilnímu telefonu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu Matka viní Instagram ze sebevraždy její 11leté dcery, podala žalobu
Sociální sítě mohou být zejména pro mladé lidi hodně návykové a ještě horší to může být pro ty, kteří tam kvůli svému věku ani nemají co dělat. Matka 11leté dcery, která spáchala sebevraždu, ze smrti dívky viní cílenou návykovost těchto sítí.
26.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica Fotomobil Huawei P50 Pro přichází na český trh s optikou Leica
Huawei se během posledních let poněkud odmlčel kvůli americkým sankcím. Nyní to chce ale zkusit znovu a přichází s novým telefonem P50 Pro. Jeho fotografická část nese proslulé jméno německé Leicy.
25.1.2022, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů