www.digimanie.cz
>
>

GoPro Licensing, nový portál pro prodej videosekvencí natočených kamerami GoPro

GoPro Licensing, nový portál pro prodej videosekvencí natočených kamerami GoPro
, , aktualita
Společnost GoPro spustila nový portál, který umožní uživatelům akčních videokamer GoPro prodávat své profesionální videosekvence. Portál ale vyžaduje vysokou kvalitu videa a o členství se bude muset žádat.reklama
Výrobce akčních videokamer GoPro spustil nový portál, kde uživatelé kamer GoPro mohou prodávat své videosekvence. Cílem jsou profesionální snímky, proto je nutné o možnost přispívání žádat a není tak tento portál přístupný každému. Zatím je zde 572 videosekvencí (8 z nich v 4K rozlišení) od samotného GoPro, vybraných uživatelů těchto kamer a profesionálních atletů.


GoPro Licensing


Cena videosekvencí bude začínat na $1000 za 6měsíční využití. Není ale zatím jasné, kolik procent si z tohoto vezme GoPro a kolik zůstane kameramanovi. Firma by tak vedle příjmů z prodeje hardwaru mohla mít nově i příjmy z licencování obsahu. Otázkou zůstává, nakolik dokáže uspět v těžké konkurenci zavedených fotobank.

Zdroj: testcrunch.com, gopro.com

GoPro HERO4 Silver Edition
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

GoPro HERO4 Black Edition
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejnovější články
Integral Memory přijde s 512GB microSDXC kartou Integral Memory přijde s 512GB microSDXC kartou
U nás nepříliš známý britský výrobce paměťových karet Integral Memory chystá na příští měsíc novinku v podobě rekordně velké 512GB microSDXC karty. Kapacitou by tak měla překonat 400GB řešení společnosti Sandisk.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Velbon údajně uvede Chairpod, židličku, monopod a stativ v jednom Velbon údajně uvede Chairpod, židličku, monopod a stativ v jednom
Internetem začaly kolovat zvěsti o opravdu netradičním stativu Velbon Chairpod. Má jít o rozkládací židličku, jejíž jedna noha je teleskopická, díky čemuž může sloužit jako mohopod nebo dokonce i jako stativ s možností si sednout.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fotograf ve videu rozebírá svůj Canon EOS 1D X Mark II Fotograf ve videu rozebírá svůj Canon EOS 1D X Mark II
Někteří fotografové na svůj přístroj nedají dopustit, jiným už poškození fotoaparátu tak těžkou hlavu nedělá. Když zrcadlovka Petera McKinnona vypověděla po nehodě službu, rozhodl se ji před opravou sám rozebrat a vše zdokumentovat.
20.1.2018, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Při předobjednávce Panasonicu Lumix GH5s dostanete 5 let záruky Při předobjednávce Panasonicu Lumix GH5s dostanete 5 let záruky
Nový CSC fotoaparát Panasonic Lumix GH5s vyvolal zájem nejen díky nižšímu rozlišení snímače a menšímu šumu. Aby byl ještě atraktivnější, připravil si Panasonic akci, kdy při předobjednávce fotoaparátu dostanete 5letou záruku.
19.1.2018, aktualita, Milan Šurkala
Časosběrné video ukazuje obálky National Geographic během 130 let Časosběrné video ukazuje obálky National Geographic během 130 let
Časopis National Geographic, který je známý svými fotografiemi, slaví kulaté výročí a k tomuto milníku se rozhodl vydat časosběrné video na YouTube, kde ukazuje vývoj titulních stránek, který za tu dobu proběhl. 
19.1.2018, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář