www.digimanie.cz
>
>
>

GoPro Licensing, nový portál pro prodej videosekvencí natočených kamerami GoPro

GoPro Licensing, nový portál pro prodej videosekvencí natočených kamerami GoPro
, , aktualita
Společnost GoPro spustila nový portál, který umožní uživatelům akčních videokamer GoPro prodávat své profesionální videosekvence. Portál ale vyžaduje vysokou kvalitu videa a o členství se bude muset žádat.
reklama
Výrobce akčních videokamer GoPro spustil nový portál, kde uživatelé kamer GoPro mohou prodávat své videosekvence. Cílem jsou profesionální snímky, proto je nutné o možnost přispívání žádat a není tak tento portál přístupný každému. Zatím je zde 572 videosekvencí (8 z nich v 4K rozlišení) od samotného GoPro, vybraných uživatelů těchto kamer a profesionálních atletů.


GoPro Licensing


Cena videosekvencí bude začínat na $1000 za 6měsíční využití. Není ale zatím jasné, kolik procent si z tohoto vezme GoPro a kolik zůstane kameramanovi. Firma by tak vedle příjmů z prodeje hardwaru mohla mít nově i příjmy z licencování obsahu. Otázkou zůstává, nakolik dokáže uspět v těžké konkurenci zavedených fotobank.

Zdroj: testcrunch.com, gopro.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Světelný teleobjektiv Fujinon XF 200mm F2 R LM OIS Světelný teleobjektiv Fujinon XF 200mm F2 R LM OIS
Fujifilm představil nový vysoce světelný teleobjektiv XF 200mm F2 R LM OIS WR. Je odolný vůči nepříznivému počasí, má 5EV optickou stabilizaci i excelentní světelnost F2,0. Dodává se navíc s 1,4× telekonvertorem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Pohotový monopod Steadify si připnete na sebe Pohotový monopod Steadify si připnete na sebe
Na Kickstarteru se objevil velmi zajímavý projekt. Jde o monopod Steadify, který neopíráte o zem, ale o sebe. Nabídne velmi pohotové vysouvání jednou rukou i superrychlou "montáž" fotoaparátu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fujifilm XF10, APS-C kompakt vážící jen 280 gramů Fujifilm XF10, APS-C kompakt vážící jen 280 gramů
Poslední týdny internetem kolovaly informace o připravovaném APS-C kompaktu Fujifilm XF10. Ty se nakonec ukázaly být pravdivými. Společnost Fujifilm skutečně představila XF10 s APS-C čipem a 28mm objektivem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Manfrotto uvádí fotobatoh a brašnu Noreg 30 Manfrotto uvádí fotobatoh a brašnu Noreg 30
Manfrotto přichází s novými produkty do své nabídky. Jde o řadu Noreg, která bude nově obsahovat fotobatoh Backpack-30 a brašnu Messenger-30. Ty budou mít i speciální obaly na notebook, tablet i vyjímatelnou menší brašnu na rameno.
18.7.2018, aktualita, Milan Šurkala
Letní Zoner Photo Studio X uvádí 5GB Photo Cloud zdarma Letní Zoner Photo Studio X uvádí 5GB Photo Cloud zdarma
Koncem června představila společnost Zoner Software letní aktualizaci svého programu na správu a úpravu fotek Zoner Photo Studio X. Největší změnou je cloudové úložiště Photo Cloud. Majitelé ZPS X dostanou 5 GB zdarma.
18.7.2018, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře