www.digimanie.cz
>
>
>

GoPro Licensing, nový portál pro prodej videosekvencí natočených kamerami GoPro

GoPro Licensing, nový portál pro prodej videosekvencí natočených kamerami GoPro
, , aktualita
Společnost GoPro spustila nový portál, který umožní uživatelům akčních videokamer GoPro prodávat své profesionální videosekvence. Portál ale vyžaduje vysokou kvalitu videa a o členství se bude muset žádat.
K oblíbeným
reklama
Výrobce akčních videokamer GoPro spustil nový portál, kde uživatelé kamer GoPro mohou prodávat své videosekvence. Cílem jsou profesionální snímky, proto je nutné o možnost přispívání žádat a není tak tento portál přístupný každému. Zatím je zde 572 videosekvencí (8 z nich v 4K rozlišení) od samotného GoPro, vybraných uživatelů těchto kamer a profesionálních atletů.


GoPro Licensing


Cena videosekvencí bude začínat na $1000 za 6měsíční využití. Není ale zatím jasné, kolik procent si z tohoto vezme GoPro a kolik zůstane kameramanovi. Firma by tak vedle příjmů z prodeje hardwaru mohla mít nově i příjmy z licencování obsahu. Otázkou zůstává, nakolik dokáže uspět v těžké konkurenci zavedených fotobank.

Zdroj: testcrunch.com, gopro.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sony uvedlo širokoúhlý objektiv FE 12-24mm F2.8 GM Sony uvedlo širokoúhlý objektiv FE 12-24mm F2.8 GM
Sony dnes představilo nadprůměrně širokoúhlý rektilineární objektiv FE 12-24mm F2.8 GM, který zaujme i konstantní světelností F2,8 v celém rozsahu. Výrazně je optimalizován i pro natáčení videa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Objevilo se info o objektivech Canon RF 100-500mm i RF 85mm F2 Macro Objevilo se info o objektivech Canon RF 100-500mm i RF 85mm F2 Macro
Společnost Canon chystá nejen nové CSC fotoaparáty EOS R5 a R6, o kterých mluví už nějakou dobu. Na světlo světa prosákly i informace o nových objektivech RF 100-500mm a makro objektivu RF 85mm F2.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Nikon prý chystá aktualizované Z6s a Z7s, mají dostat video 4K/60p Nikon prý chystá aktualizované Z6s a Z7s, mají dostat video 4K/60p
Na Internetu se objevily zákulisní informace, že by měla společnost Nikon chystat aktualizované full frame CSC fotoaparáty Z6s a Z7s. Ty mají údajně přinést 4K/60p video, vyšší výkon i napájení přes port USB-C.
7.7.2020, aktualita, Milan Šurkala
Dálkoměr Pixii je tu: velké 5,5μm pixely, globální závěrka a bez paměťové karty Dálkoměr Pixii je tu: velké 5,5μm pixely, globální závěrka a bez paměťové karty
O dálkoměru Pixii se mluvilo už před dvěma lety. Nyní se novinka konečně dostává na trh. Má APS-C snímač s překvapivě nízkým rozlišením 11,1 MPx, k dispozici je i globální závěrka pro eliminaci rolling shutter efektu.
7.7.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Koronavir v akci: květnové prodeje DSLR proti loňsku spadly o 79 % Koronavir v akci: květnové prodeje DSLR proti loňsku spadly o 79 %
CIPA vydala čísla dodávek fotoaparátů za květen a tak obrovské meziroční propady jsme tu ještě neměli. Pouze CSC se udržela nad třetinou loňských čísel. Zrcadlovky spadly dokonce téměř na pětinu.
7.7.2020, aktualita, Milan Šurkala