www.digimanie.cz
>
>
>

Instagram smaže příspěvky se zázračnými dietami

Instagram smaže příspěvky se zázračnými dietami
, , aktualita
Zázračné diety nebo kosmetické operace mohou v mnohých mladých lidech vzbudit pocit vlastní nedostatečnosti a mentální nepohody. Sociální síť Instagram proto začne takové příspěvky omezovat nebo rovnou mazat.
K oblíbeným
reklama
V zájmu dobrého duševního zdraví lidí dojde k dalšímu omezení toho, co lze publikovat na sociálních sítích. Tentokrát už vám na Instagramu neprojdou příspěvky propagující některé produkty na hubnutí (zejména to zázračné), suplementy a kosmetické operace. Takové příspěvky totiž především v mladých lidech mohou vzbuzovat pocit vlastní nedostatečnosti, což ve výsledku vede k neblahému duševnímu rozpoložení i k zájmu si takový zázračný výrobek za uváděnou akční cenu zakoupit.
 
Instagram logo
 
Instagram, ale i mateřská společnost Facebook tak začne příspěvky tohoto typu omezovat pro uživatele mladší 18 let, nebo je rovnou smaže úplně. Nezapomene se ale ani na možnosti upozornění na závadné příspěvky, pokud by to náhodou algoritmy Instagramu neodhalily. Zázračný čaj, doplněk stravy a jiné, díky kterým byste údajně měli zhubnout X kilogramů za pár dní s Xprocentní slevou byste tak už neměli vidět na těchto sociálních sítích.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí Jak hrají šneci bowling? Umělci vytváří vtipné fotky se šneky namísto lidí
Zajímavé a velmi netradiční fotografie se dají vytvořit i s takovým živočichem, jako je šnek. Umělecké duo vytvořilo celou sérii fotografií a videí, ve kterých šneci obývají miniaturní scény z lidského světa.
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Laowa 4mm F2.8 Fisheye s 210° záběrem nyní i pro APS-C Laowa 4mm F2.8 Fisheye s 210° záběrem nyní i pro APS-C
Už v roce 2018 byl představen pozoruhodný extrémně širokoúhlý objektiv Laowa 4mm f/2.8 FishEye MFT. Nyní společnost Venus Optics rozšiřuje podporované bajonety o další tři a objektiv tak půjde použít i na APS-C fotoaparátech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Voigtländer Nokton 21mm F1.4 už i pro Leicu M Voigtländer Nokton 21mm F1.4 už i pro Leicu M
Vysoce světelný širokoúhlý objektiv Voigtländer Nokton 21mm F1.4 je už nějakou dobu dostupný pro bajonet Sony FE. Výrobce nyní rozšiřuje nabídku a představuje i variantu pro bajonet Leica M-Mount.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu Svatební fotografka lhala snímky z fotobanky, pár tak "zopakoval" svatbu
Pár z Velké Británie byl velmi nepříjemně překvapen fotografiemi ze své svatby. Ty byly tak příšerné, že svatební focení raději zopakoval s jiným fotografem. Portfolio svatební fotografky totiž nebylo zdaleka pravé.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Canon si patentoval objektiv RF 135m F1.4 Canon si patentoval objektiv RF 135m F1.4
Společnost Canon má další patent na zajímavý objektiv. Tentokrát je to vysoce světelný objektiv s ohniskovou vzdáleností 135 mm. Jeho světelnost má činit F1,4 a je určen pro nové full frame CSC fotoaparáty.
21.1.2020, aktualita, Milan Šurkala