www.digimanie.cz
>
>
>

Instagram smaže příspěvky se zázračnými dietami

Instagram smaže příspěvky se zázračnými dietami
, , aktualita
Zázračné diety nebo kosmetické operace mohou v mnohých mladých lidech vzbudit pocit vlastní nedostatečnosti a mentální nepohody. Sociální síť Instagram proto začne takové příspěvky omezovat nebo rovnou mazat.
K oblíbeným
reklama
V zájmu dobrého duševního zdraví lidí dojde k dalšímu omezení toho, co lze publikovat na sociálních sítích. Tentokrát už vám na Instagramu neprojdou příspěvky propagující některé produkty na hubnutí (zejména to zázračné), suplementy a kosmetické operace. Takové příspěvky totiž především v mladých lidech mohou vzbuzovat pocit vlastní nedostatečnosti, což ve výsledku vede k neblahému duševnímu rozpoložení i k zájmu si takový zázračný výrobek za uváděnou akční cenu zakoupit.
 
Instagram logo
 
Instagram, ale i mateřská společnost Facebook tak začne příspěvky tohoto typu omezovat pro uživatele mladší 18 let, nebo je rovnou smaže úplně. Nezapomene se ale ani na možnosti upozornění na závadné příspěvky, pokud by to náhodou algoritmy Instagramu neodhalily. Zázračný čaj, doplněk stravy a jiné, díky kterým byste údajně měli zhubnout X kilogramů za pár dní s Xprocentní slevou byste tak už neměli vidět na těchto sociálních sítích.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Canon EF 50mm f/1.4 USM Canon EF 50mm f/1.4 USM
Dnes se podíváme na objektiv, který má za sebou už nějaký ten pátek. Jde o světelné sklo Canon EF 50mm f/1.4 USM určený pro full frame zrcadlovky společnosti Canon. Jak si bude vést dnes, v roce 2019?
Dnes, recenze, Milan Šurkala
Fotograf používá chytré triky pro vytváření zajímavých snímků Fotograf používá chytré triky pro vytváření zajímavých snímků
Někdy za podivuhodnou fotografií nestojí úpravy ve Photoshopu, ale chytré triky použité přímo na scéně při vytváření takového snímku. O tom se na svém instagramovém účtu snaží své sledující přesvědčit i fotograf z Barcelony.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Irix uvedl nový objektiv Cine 45mm T1.5 Irix uvedl nový objektiv Cine 45mm T1.5
Společnost Irix přichází s novinkou do svého pomalu se rozšiřujícího portfolia objektivů pro natáčení videa. Tentokrát je tu zbrusu nový Cine 45mm T1.5 s minimálním focus breathingem i zkreslením obrazu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Laowa představuje 17mm f/1.8 pro MFT Laowa představuje 17mm f/1.8 pro MFT
Venus Optics přichází s novým pevným objektivem pro systém Micro Four Thirds. Jde o model Laowa 17mm F/1.8 MFT a má být světelným lehce širokoúhlým objektivem. Navíc potěší velmi kompaktní stavbou.
21.10.2019, aktualita, Milan Šurkala
Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí Adobe Photoshop pro iPad se blíží, bude mu ale chybět mnoho funkcí
Adobe Photoshop pro iPad je ve vývoji už nějaký ten pátek a měl by se představit ještě letos. Smutnou zprávou ale je, že zpočátku nebude plnohodnotnou alternativou toho desktopového. Má mu totiž chybět dost funkcí.
21.10.2019, aktualita, Milan Šurkala