www.digimanie.cz
>
>

Instagram zkouší schovávat počty lajků pro uživatele v sedmi zemích

Instagram zkouší schovávat počty lajků pro uživatele v sedmi zemích
, , aktualita
Instagram se snaží bojovat s negativními stránkami používání sociálních sítí. Zkouší nyní už v sedmi zemích na svých uživatelích odstranění počtu lajků u příspěvků. Tato čísla bude moct vidět každý jen u svých vlastních fotografií. 
K oblíbeným
reklama
Populární sociální síť Instagram, která umožňuje uživatelům zveřejňovat fotografie a videa, testuje odstranění počtu lajků u příspěvků pro některé uživatele z určitých zemí. Testování, jaký bude Instagram po zmizení počtu lajků, začalo už v květnu v Kanadě, nyní se rozšiřuje na šest dalších zemí. 

Instagram věří, že odstranění čísel pomůže uživatelům si sociální síť lépe užít a bude pro ně přínosem. Oznámení přišlo od Instagramu pomocí twitterového účtu, kromě Kanady na seznam zemí nyní přibývá i Austrálie, Brazílie, Irsko, Itálie, Japonsko a Nový Zéland. 
 

Instagram prohlásil, že především chtějí, aby se přátelé uživatelů zaměřili zejména na samotné fotografie a videa, které jsou sdílené, nikoliv na počet lajků či shlédnutí. Lidé stále budou moct vidět své vlastní lajky po kliknutí na seznam lidí, kterým se daná věc líbila. Ostatní ale přesná čísla lajků u cizích příspěvku neuvidí. 

K tomuto sdělení ještě bylo dodáno, že se zástupci sociální sítě těší na další informace o tom, jak tato změna může prospět každému na Instagramu. Na sociální sítě je totiž v současné době vyvíjen tlak, aby dokázaly, že nejsou jen živnou půdou pro nedostatek sebevědomí a influencery. Ve spojitosti s tímto rozšířením testování na dalších šest zemí je tedy možné, že by se odstranění přesného počtu lajků mohlo týkat všech uživatelů sociální sítě třeba i do konce roku. 

Zdroj: petapixel.com 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


Nejnovější články
Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II Canonu unikla videa o EOS 90D a EOS M6 Mark II
Na internet unikla dvě prezentační videa společnosti Canon, která ukazují dva připravované fotoaparáty, zrcadlovku EOS 90D a CSC fotoaparát EOS M6 Mark II. Oba dva budou mít nový 32,5MPx APS-C snímač.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z Širokoúhlý Viltrox 20mm f/1.8 nyní i pro Nikon Z
Viltrox rozšiřuje počet podporovaných bajonetů svého nového manuálního širokoúhlého objektivu 20mm f/1.8 o další. Oznámil totiž, že tento model bude k dispozici i pro full frame fotoaparáty Nikon Z.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019 Sigma a Tamron získávají 2 ceny EISA 2019
K dalším společnostem, které v letošní anketě EISA Awards 2019 vyhrály nějaké to ocenění, patří Sigma a Tamron. Není překvapivé, že v tomto případě šlo vždy o objektivy. Pro tento rok to byly jenom ty zoomvací.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon Dvě ceny EISA 2019 pro Fujifilm a Nikon
Po dvou oceněních EISA Awards 2019 získalo několik společností. Nyní se podíváme na dvě z nich, Fujifilm a Nikon. Zde byly oceněny především CSC fotoaparáty s různými velikostmi snímačů a jeden objektiv.
18.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019 Canon dosáhl na 5 cen EISA 2019
Společnost Canon patřila v letošních cenách EISA Awards 2019 jednoznačně k těm nejúspěšnějším. Odnesla si totiž celkem pět cen. Dařilo se především objektivům, které si odnesly rovnou 4 ocenění.
18.8.2019, aktualita, Milan Šurkala